Meet the Bidder ponownie w wersji Grand Edition

Meet the bidder 2021
Meet the Bidder 2021 / fot. WS

Już za dziewięć dni w hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbędzie się jesienna edycja Meet the Bidder Grand Edition. Organizatorzy przygotowali nową formułę wydarzenia, a wraz z nią będzie czekać wiele niespodzianek.

Meet the Bidder Grand Edition rozpocznie się już 23 listopada 2022 w Arche Hotel Krakowska o godzinie 10:00. Organizatorzy już teraz zapraszają i zachęcają do wzięcia udziału w podróży dookoła świata aby poznać ponad 100 wystawców. Wśród nich będą uczestniczyć również przedstawiciele z ponad 50 kierunków wyjazdowych.

Nowości i atrakcje listopadowej edycji

Po części spotkaniowej o 17:00 organizatorzy zapraszają na Tea Time Networking. Będzie to okazja by wypić kieliszek wina czy kawę, podzielić cię wrażeniami z wydarzenia, poznać osoby, z którymi wcześniej nie było okazji porozmawiać lub spotkać starych dobrych znajomych.

Nowa Formuła „Invitations” o 13:00 oraz o 18:30 w trakcie Travel Experience Expert Night zastąpi “Mice Bingo”. Tego dnia będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych Wystawców w kategoriach:

  • Let’s Taste – smakołyki z wybranych destynacji np. wina z winnic Gruzji, Mołdawii, Turcji
  • Let’s Enjoy – unikalne przeżycia np. wstęp do „Scentopi” w Singapurze
  • Let’s Stay – atrakcyjne pobyty w hotelach, lodge i resortach np. 5 nocy w Beachcomber na Mauritiusie czy w Bahia Principe na Dominikanie
  • Let’s Fly – bilety lotnicze ufundowane przez LOT i Emirates

Nowością będzie także kolacja tematyczna “Sea Adventure Night” w morskim klimacie podróżniczym.

Dofinansowanie lub zwrot kosztów dojazdu

Aby zaangażować jak najwięcej osób z branży z całej Polski, uczestnikom którzy wezmą udział w Meet the Bidder Grand Edition od 10:00 i odbędą minimum 15 spotkań z wystawcami, organizatorzy oferują zwrot kosztów dojazdu lub darmowy parking czy też bezpłatne taxi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i powiadomienia organizatorów o chęci skorzystania z wyżej wymienionych opcji do 14 listopada.

Partnerzy i patronaty wydarzenia

Arche Hotel Krakowska to nowoczesny, inspirowany stylem ArtDeco, komfortowy obiekt. Niebanalny wystrój wnętrz tworzy klimat luksusu, elegancji i sentymentalizmu.

  • Partner technologiczny: Meeting 15
  • Partnerzy stowarzyszeniowi: Site Poland, SOIT oraz SBE
  • Partnerzy medialni: Wasza Turystyka, Think Mice, Rynek Turystyczny, Nowa Turystyka, Business Traveller, Mice Poland, Świat Podróże Kultura, Travel Compass, All Inclusive, TTG
  • Międzynarodowi Partnerzy medialni: Mice & Tourism around the world e-magazine oraz Evintra

Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów zagranicznych. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej: app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Przeczytaj plik PDF z pełną agendą Meet the Bidder Grand Edition.