Meet The Bidder luxury & MICE – letnia edycja – 14-15 czerwca w Warszawie

14 i 15 czerwca firma Travel Bidder organizuje letnią, butikową, edycję Meet The Bidder smart fairs. MTB odbędzie się po raz 33., ale pierwszy raz dedykowany będzie branży luxury. Spotkania B2B odbędą się o w nowo otwartym hotelu Verte Autograph Collection by Marriott Bonvoy w Warszawie.

Większość wystawców zdecydowała się na zakup dwudniowego pakietu uczestnictwa, jednak niektórzy preferują uczestnictwo w spotkaniach tylko w jednym z dwóch dostępnych dni: 14 lub 15 czerwca 2023 roku. Jest to nowe rozwiązanie, które daje możliwość elastycznego wyboru terminu spotkań i dostosowania się do indywidualnych potrzeb uczestników. Aby skorzystać z bezpłatnych spotkań typu B2B, konieczna jest rejestracja poprzez wypełnienie formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej: https://june.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Podczas tego wydarzenia zobaczymy reprezentację wystawców z różnych sektorów branży turystycznej. Na liście znajdują się DMC (Destination Management Companies) z egzotycznych lokalizacji, takich jak Seszele, Kuba, Ameryka Południowa, ale i z Europy: Albanii, Cypru czy Szkocji. Nie zabraknie także przedstawicieli hoteli zarówno w Polsce, jak i za granicą, takich jak Hôtels Barrière we Francji, Melia w Hiszpanii, Gloria w Turcji, Galaxia na Bliskim Wschodzie czy Iberostars na Kubie. Ponadto będzie okazja do spotkań z przedstawicielami regionalnych biur promocji turystycznej, takich jak Korea Tourism Organisation oraz linii lotniczych, w tym przewoźnika LOT.

Węgierscy wystawcy

W trakcie Meet the Bidder będzie można spotkać się z węgierskimi wystawcami, którzy zaprezentują swoje pomysły i odpowiedzą na zapytania ofertowe. Partnerem wydarzenia jest Visit Hungary NTO. Uczestniczyć będą również: przedstawiciele: Budapest Convention Bureau, Kompas DMC, Ensana Hotels, Hotel Spirit, NaturMed Hotel Carbona, Hotel Kozmo oraz UP Hotel. Pomogą oni zaplanować wyjazd na Węgry, czy też konferencję.

Aktualną listę wystawców można znaleźć w formularzu rejestracyjnym. Organizatorzy zachęcają do rejestracji, aby zagwarantować sobie miejsce na spotkania. Pod tym linkiem dostępna jest też agenda wydarzenia.

Dofinansowanie lub zwrot kosztów dojazdu

W ramach programu Hosted Bidder potwierdzonym uczestnikom wydarzenia organizatorzy oferują przejazd taksówką, zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Po zakończeniu części B2B wystawcy ufundują wiele nagród dla najbardziej aktywnych kupujących. To okazja do praktycznego poznania oferty wystawców. Niektórzy otrzymają szansę odwiedzenia bliższych i dalszych stron świata. Jedną z nagród w tej edycji jest pakiet dwóch nocy z dwoma posiłkami dziennie dla dwóch osób w City of Dreams Mediterranean na Cyprze.

Partnerzy i patroni wydarzenia

Partnerem wydarzenia jest: Visit Hungary
Partnerami Stowarzyszeniowymi są Site Poland, SOIT oraz SBE.
Patronami medialnymi są m.in.: WaszaTurystyka.pl, Think MICE, Rynek Turystyczny, NowaTurystyka.pl, Business Traveller, Mice Poland, Świat Podróże Kultura, Travel Compass, Read & Fly, All inclusive.
Międzynarodowymi patronami medialnymi są: MICE & Tourism around the world e-magazine oraz Evintra.

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center