Meet The Bidder Grand Edition już 23 listopada w hotelu Arche Krakowska w Warszawie

fot. MTB

Kolejna edycja Meet the Bidder Grand Edition odbędzie się już 23 listopada 2022 w hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Organizatorzy przygotowali nową formułę wydarzenia, a wraz z nią wiele niespodzianek.

Uczestnictwo w nadchodzącej edycji potwierdziło już blisko 80 wystawców z całego świata (pełna lista znajduje się w formularzu zgłoszeniowym), m.in.: Liban, Wyspy Owcze, Kostaryka, Jamajka, Aruba, Indie, Malediwy, Singapur, RPA, Nepal, Etiopia, Szwecja, Czarnogóra, Estonia, Litwa czy Mołdawia. Zbliżająca się edycja będzie wielokulturowa i zbierze przedstawicieli reprezentujących ponad 50 kierunków wyjazdowych.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów zagranicznych. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej: app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Travel Experience Expert Evening

W nowej formule wydarzenia każdy zarejestrowany uczestnik, który odbędzie odpowiednią ilość spotkań będzie mógł wziąć udział w grze – „Travel Experience Expert Evening”. Zostanie ona przeprowadzona tuż po oficjalnej części MTB, a do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców. Tym razem gra zostanie podzielona na cztery kategorie: Let’s Taste – smakołyki z wybranych destynacji, Let’s Experience – unikalne przeżycia, Let’s Stay – atrakcyjne pobyty w hotelach, lodge i resortach oraz Let’s Fly – bilety lotnicze.

Partnerem Wydarzenia jest Arche Hotel Krakowska. Partnerami stowarzyszeniowymi są Site Poland, SOIT oraz SBE. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Wasza Turystyka, Think Mice, Rynek Turystyczny, Nowa Turystyka, Business Traveller, Mice Poland, Travel Compass oraz Świat Podróże Kultura. Międzynarodowymi patronami medialnymi są Mice&Tourism around the world e-magazine i Evintra.

30. jubileuszowa edycja Meet The Bidder Summer Edition już za nami