Meet Hiszpania już we wtorek

logo wydarzenia

Od 20 do 23 kwietnia odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – Meet Hiszpania 2021.

Przez cztery dni, wypełnione po brzegi webinarami, będzie można zapoznać się z propozycjami i nowościami, jakie przygotowały najważniejsze regiony turystyczne oraz firmy z sektora turystycznego z Hiszpanii, zainteresowane współpracą z rynkiem polskim.

Przedstawiciele polskiej branży turystycznej mogą umawiać się na biznesowe spotkania on-line ze swoimi kolegami i partnerami z Hiszpanii już tylko do 20 kwietnia 2021 r., kiedy rozpocznie się Meet Hiszpania 2021.
Pod poniższym linkiem można się zapoznać z kalendarzem wszystkich interesujących wydarzeń zaplanowanych dla profesjonalistów: https://live.eventtia.com/en/meethiszpania/Polska

W Meet Hiszpania 2021 udział potwierdziło ponad 240 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych.

Polscy uczestnicy mogą spotkać się wirtualnie z ponad 60 dyrektorami instytucji promujących turystykę z praktycznie wszystkich hiszpańskich regionów. Ich przedstawiciele będą zaszczyceni, mogąc odpowiedzieć na wszelkie zapytania z Polski.
Główne sieci hotelowe, jak np. Meliã, H10 czy Barceló, czekają również na polskie biura podróży, żeby przedstawić im najlepsze oferty na najbliższy sezon.

Po raz pierwszy na rynku polskim prezentuje się rządowa sieć Paradores ze swoimi unikatowymi hotelami w emblematycznych i historycznych miejscach Hiszpanii.