Mazowsze proponuje 14 wypraw zimowych po regionie

W mini przewodniku #aktywne ferie na Mazowszu wydanym przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną, znalazło się 14 tras po Warszawie i Mazowszu i 77 propozycji atrakcji do zwiedzania i aktywnego wypoczynku.

Przewodnik będzie cennym źródłem informacji przede wszystkim dla warszawiaków, ale również dla wszystkich mieszkańców Mazowsza, gdzie właśnie rozpoczęły się zimowe ferie dla dzieci i młodzieży.

Wśród propozycji i opisów kierunków, które warto odwiedzić znalazły się również miejsca często nieoczywiste i nieodkryte jak np. Szydłowiec, Przysucha, Muzeum Wsi Radomskiej, Bolimowski Park Krajobrazowy, Królewskie Źródła, Konstancin-Jeziorna, Powsin, Sierpc, Płock, Otrębusy, Podkowa Leśna, Kurpie, Dolina Liwca, Puszcza Kampinoska, Żyrardów, Sochaczew oraz Szlak Chopinowski i Szlak Książąt Mazowieckich. Są też najciekawsze – nie tylko na zimę – atrakcje Warszawy.

W przewodniku znajdziemy też wiele praktycznych porad – jak dojechać w niektóre miejsca transportem publicznym, gdzie zjeść, jak zarezerwować wcześniej bilety, etc. Chętnym na zimowe wyprawy nie pozostaje już nic więcej, tylko pobrać na komórkę lub komputer mini przewodnik #aktywne ferie na Mazowszu w wersji PDF, ciepło się ubrać i wyruszyć w drogę.