Mazowsze i Tunezja partnerami Pikniku nad Odrą

Fot. materiały partnera

Tegoroczna edycja Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą będzie zdecydowanie wyjątkowa. Partnerami wydarzenia są: województwo mazowieckie jako region partnerski i Tunezja z tytułem kraju partnerskiego. Zgłoszenie udziału (formularz dostępny na stronie www.pikniknadodra.pl/zostan-wystawca) można przesyłać do 30 marca 2024.

Festiwal Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą odbędzie się w dniach 11–12 maja 2024 roku na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Z każdym rokiem Piknik nabiera większego rozmachu, stając się nie tylko jednym z najważniejszych wydarzeń plenerowych na Pomorzu, ale także największymi plenerowymi targami turystycznymi w Polsce. Tegoroczną edycję wzbogaci włączenie kraju partnerskiego – będzie nim Tunezja, co dodatkowo podkreśla różnorodność i bogactwo kulturowe, jakie festiwal ma do zaoferowania.

Główną strefą Pikniku nad Odrą są targi turystyczne Market Tour, które wzbudzają ogromne zainteresowania wśród wystawców i profesjonalistów z branży turystycznej. Wśród wystawców tej strefy największy udział stanowią reprezentanci miast, regionów, województw, a nawet krajów. Jest to miejsce, gdzie swoje produkty, usługi oraz najnowsze innowacje prezentują zarówno doświadczeni liderzy rynku, jak i nowe, obiecujące przedsiębiorstwa z sektora turystycznego.

Pokaż się swoim klientom

Co czyni targi turystyczne Market Tour tak wyjątkowymi? Przede wszystkim to doskonała okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z szeroką publicznością zainteresowaną podróżami i aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Targi zapewniają platformę do prezentacji różnorodnych ofert wakacyjnych, propozycji dla podróżnych o różnych zainteresowaniach i preferencjach, a także możliwość bezpośredniej interakcji z potencjalnymi klientami nie tylko z Polski, ale także z Niemiec.

Fot. materiały partnera

Partnerzy: województwo mazowieckie i Tunezja

Stałym elementem Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą jest prezentacja regionu partnerskiego, która przeszła w tym roku ewolucję, podkreślając zaangażowanie w promocję podróży i wolnego czasu na skalę krajową i regionalną oraz tworząc niepowtarzalne doświadczenia dla wszystkich uczestników. Organizatorzy z dumą przedstawiają tegorocznych partnerów: województwo mazowieckie w roli regionu partnerskiego oraz Tunezję, która została krajem partnerskim wydarzenia. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania szerokiej oferty turystycznej Partnerów, zasmakowania ich kuchni a także doświadczania zwyczajów.

Nowe możliwości promocji

Dla wszystkich wystawców, którzy nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu, a jednocześnie pragną wyróżnić swoją markę, stworzyliśmy możliwość prezentacji na telebimie. To właśnie tam będą wyświetlane w sposób dynamiczny filmy promocyjne umożliwiające uczestnikom Pikniku nad Odrą zapamiętanie marki na dłużej. To niezwykłe narzędzie pozwoli na wyróżnienie się w tłumie i zdobycie uwagi zainteresowanych.

Fot. materiały partnera

Zgłoszenia na tegoroczny Festiwal Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą zbierane są za pośrednictwem strony internetowej www.pikniknadodra.pl/zostan-wystawca, na której znajdują się dokładne opisy stref targowo-handlowych wraz z formularzami zgłoszeniowymi. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca 2024.

Materiał partnera