Marzena Markowska nie jest już rzecznikiem prasowym PIT

archiwum PIT

Po 32 miesiącach pracy na stanowisku rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki, zrezygnowała Marzena Markowska.

 

Jej zatrudnienie było następstwem zaleceń Rady Naczelnej Izby, która doszła do wniosku, że należy też odświeżyć i unowocześnić wizerunek PIT, a także zadbać o jeszcze lepszą komunikację oraz o dostęp do informacji dla członków Izby i dla mediów.

Marzena Markowska podniosła poziom komunikacji medialnej na niespotykany do tej pory w Izbie poziom. Liczba wywiadów, informacji rozsyłanych do mediów pobiła wszelkie rekordy. Tak, jak liczba „cytowani” PIT w mediach.
Markowska była bardzo kompetentnym rzecznikiem prasowym. Świetnie zna rynek branży turystycznej – w latach 2010 – 2013 pracowała jako dziennikarka i redaktor prowadząca w dwutygodniku „Wiadomości Turystyczne. Jej warsztat dziennikarski i wiedza o branży pozwoliły szybko zdobyć łatwy kontakt zarówno z członkami Izby, jaki dziennikarzami.

W swoim pożegnaniu umieszczonym na facebooku, Markowska napisała m.in. „Moja współpraca z Polską Izbą Turystyki dobiegła końca (idę na urlop wychowawczy i nie planuję po urlopie powrotu do pracy w izbie). Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, z którymi przyszło mi się zetknąć podczas pracy w izbie. W szczególności dziękuję jej członkom, za wsparcie, życzliwość, wyrozumiałość oraz pomoc w wykonywanych przeze mnie zadaniach.
Dziękuję też moim koleżankom z Biura Wykonawczego za profesjonalizm i niezapomnianą, wspaniałą atmosferę pracy.
Decyzja o rozstaniu z PIT nie była łatwa, ponieważ pracę w izbie uważam za bardzo cenne doświadczenie, które wiele mnie nauczyło i dawało wiele zawodowej satysfakcji. Przede wszystkim ciepło wspominać będę ludzi, których miałam przyjemność poznać w tym okresie.
Mam nadzieję, że z wieloma z Państwa będę utrzymywała kontakt, ponieważ moje dalsze życie zawodowe na pewno pozostanie związane z turystyką.”

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl wie, co Marzena Markowska będzie robiła zawodowo, a Wy jeśli chcecie się dowiedzieć, czytajcie WaszaTurystyka.pl.