Małgorzata Zielińska nowym sekretarzem w Turystycznej Organizacji Otwartej

W sierpniu do grona członków Turystycznej Organizacji Otwartej dołączyła Małgorzata Zielińska, która objęła stanowisko sekretarza stowarzyszenia. Jej doświadczenie i kompetencje pozwolą na dalszy rozwój projektów i inicjatyw organizacji.

Małgorzata Zielińska jest absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku architektury i urbanistyki oraz Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie zdobyła wykształcenie w dziedzinie zarządzania projektami. Jej doświadczenie w obszarze kompleksowej organizacji imprez targowych oraz misji gospodarczych w krajach takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman, pozwoli na rozwój targów, warsztatów i innych wydarzeń planowanych przez Turystyczną Organizację Otwartą.

Ponadto, Małgorzata Zielińska będzie pełniła funkcję współpracownika w relacjach zarówno z partnerami krajowymi, jak i zagranicznymi, a także będzie aktywnie angażować się w proces pozyskiwania nowych członków dla stowarzyszenia. TOO uważa, że po trzech latach działalności nadszedł czas, aby zainwestować w kadrę, co umożliwi zarządowi skupienie się na nowych projektach związanych z rozwojem branży turystycznej.