Malediwy wzmacniają promocyjną działalność w Europie Środkowej

Malediwy

Celem umocnienia obecności na rynku środkowoeuropejskim, Wyspy Malediwy powierzyły portugalskiej Agencji Komunikacyjnej “Exitixe-Marketing” reprezentowanie swoich interesów w sześciu krajach Europy Środkowej: w Bułgarii, Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii i Słowacji.

Państwowa organizacja Maldives Marketing & PR Corporation odpowiadająca za marketing turystyczny Wysp Malediwy powierzyła reprezentację PR Agencji Komunikacyjnej “Exitixe-Marketing” w sześciu krajach Europy Środkowej: w Bułgarii, Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii i Słowacji.

Spółka “Exitixe-Marketing” z siedzibą w Portugalii w zakresie komunikacji marketingowej i PR świadczy usługi dla turystycznych destynacji i usługodawców w Europie Środkowej i Wschodniej, Portugalii i Hiszpanii.

Kampania marki Visit Maldives odbywa się w Europie Środkowej pod hasłem “Sunny Side of Life”. W interesie popularyzacji Wysp Malediwy spółka Visit Maldives planuje w regionie liczne promocje: roadshow, obecność na targach turystycznych o kluczowym znaczeniu, w wydarzeniach branżowych, prezentacje dla biur podróży, wyjazdy studyjne dla przedstawicieli tych biur i prasy na Wyspy Malediwy oraz wspólne kampanie promocyjne i akcje marketingowe z czołowymi touroperatorami.

Region środkowoeuropejski jest jednym z najbardziej obiecujących rynków dla Wysp Malediwy. Destynacja jest znana, poszukiwana wśród turystów pragnących wczasów bezpiecznych, swobodnych a zarazem bogatych we wrażenia.

Z sześciu krajów regionu przyjechało na Wyspy Malediwy w 2021 roku w sumie 87 184 turystów, to jest wzrost 145 proc. w porównaniu z liczbami 2020 roku. W pierwszych 6 miesiącach 2022 roku z regionu przybyło na Wyspy Malediwy 48 531 turystów i tendencja jest nadal pozytywna.

Spółka “Exitixe-Marketing” reprezentuje region z budapeszteńskiej siedziby, dyrektorem regionalnym firmy jest dr Andrea Szegedi. “Exitixe-Marketing” z budapeszteńskiego biura skupia swoje wysiłki wyłącznie na promocję regionu Wysp Malediwy. Dr Andrea Szegedi posiada znaczące doświadczenia w branży turystycznej, prowadziła przez 8 lat przedstawicielstwo spółki Magyar Turisztikai S.A. w Moskwie, pracowała ponadto w biurze podróży i jako przewodnik. Od lat wykłada przedmioty związane z turystyką na różnych uczelniach na Węgrzech.

Odkryj piękno Malediwów z Intour Maldives