Maher Oueslati następcą Ahmeda Meddeba w Tunezyjskim Urzędzie ds. Turystyki w Polsce

Nowy dyrektor biura ONTT w Polsce
Maher Oueslati/fot. archiwum Mahera Oueslati

Po sześciu latach ze stanowiska dyrektora Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki w Polsce ustąpi Ahmed Meddeb. Wczoraj oficjalnie wybrano jego następcę, Mahera Oueslati. Przekazanie obowiązków nastąpi w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Maher Oueslati urodził sie 1981 roku w Tunisie. Ukończył kierunek biznesowy na tunezyjskim uniwersytecie. W 2008 roku rozpoczął pracę w branży turystycznej, początkowo w informacji turystycznej. Był też – od roku 2011 – odpowiedzialny za współpracę marketingową na rynkach: czeskim, polskim i rosyjskim. Odwiedzał m.in. targi turystyczne TT Warsaw w Warszawie.
Jak podkreśla: “Mam nadzieję an dobrą współpracę zarówno z polskimi biurami podróży, jak i mediami. Kocham Polskę a szczególnie jej stolicę Warszawę”. Nowy dyrektor zna języki: arabski, francuski i angielski.

Ahmed Meddeb objął stanowisko dyrektora w połowie października 2014 roku. Ahmed Meddeb współpracuje z ONTT od 2005 roku jako wykładowca Marketingu i Zarządzania Hotelami. Ukończył Wyższą Szkołę Handlową w Kartaginie w Tunezji, gdzie uzyskał dyplom z turystyki. Mówi płynnie po arabsku, francusku i angielsku.

Tunezyjski urząd w Polsce z nowym szefem