Luksusowe wyjazdy do Korei Południowej z Travel Stories

Wakacje szyte na miarę są w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb wszystkich zainteresowanych. Personalizacja wyjazdu to opcja przede wszystkim dla osób, które nie są w pełni usatysfakcjonowane standardowymi wycieczkami organizowanymi przez biura podróży. Travel Stories odpowiada na zapotrzebowanie klientów i przygotował program prezentujący Koreę Południową w osobistym oraz luksusowym wydaniu.

Travel Stories – grupa profesjonalistów z pasją do podróżowania

Travel Stories to biuro utworzone przez grupę przyjaciół, którzy swoje doświadczenie zawodowe w luksusowych wyjazdach i incentive travel zbierali przez wiele lat. Posiadają dogłębną wiedzę na temat oferowanych destynacji. Cenią sobie bliską relację z klientami, stawiają na najwyższą jakość i przywiązują wagę do detali, a także stosunku jakości do ceny.

Nowoczesność i tradycja

Program wyjazdu opracowany przez Travel Stories prezentuje najciekawsze miejsca Korei Południowej. Pobyt połączony jest ze zwiedzaniem nowoczesnego Seulu, ciekawego kulturowo Pusanu, a także wypoczynkiem na wyspie Jeju. Zwiedzanie zabytków odbywa się indywidualnie z anglojęzycznymi przewodnikami, co pozwala na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb. Biuro w swojej ofercie zaprezentowało trzynastodniowy wyjazd, który jest uniwersalny i możliwy do zmodyfikowania na potrzeby zainteresowanych klientów.

Wyjazd pełen luksusu

Goście podczas wyjazdu zakwaterowani są w ekskluzywnych hotelach Signiel w Seulu i Pusanie oraz luksusowym kurorcie Shilla na Jeju. Miejsca te pozwalają na doświadczenie koreańskiej gościnności oraz obsługi na najwyższym światowym poziomie. Poza pobytem w wyjątkowych miejscach w programie znajdują się jeszcze inne, niecodzienne doświadczenia, między innymi spotkanie z lokalnymi osobistościami jak Lee Hyojae – artystką praktykującą historyczną sztukę bojagi (tworzenia tkanin służących do pakowania) lub lot helikopterem nad Seulem. Natomiast każdy miłośnik gotowania może odbyć prywatną lekcję koreańskiej kuchni.

Wakacje szyte na miarę

Travel Stories umożliwia swoim klientom zbudowanie w pełni spersonalizowanego wyjazdu. Zaprezentowana na ich stronie oferta jest jedynie podstawą, która jest możliwa do zmodyfikowania. Doświadczony zespół świadczący usługi na wysokim poziomie jest w stanie spełnić praktycznie wszelkie turystyczne zachcianki swoich klientów. Więcej szczegółowych informacji dotyczących wyjazdu do Korei znajduje się na stronie biura Travel Stories.