Lufthansa promuje loty do Azji

archiwum Lufthansy

Lufthansa oferuje specjalne ceny na połączenia z Polski do najpopularniejszych miast w Azji, zaczynające się już od 1890zł. Wśród najpopularniejszych kierunków znajdują się Bangkok (od 1890zł), Mumbaj (od 1999zł), Szanghaj (od 2099zł), Pekin (od 2140zł) oraz Delhi (od 2180zł).

Ruszyła kampania reklamowa Lufthansy promująca podróże lotnicze do miast do Azji. Bilety w promocyjnych cenach mogą być rezerwowane do końca marca na połączenia od 17 marca do 31 października 2014 roku.

Specjalna oferta przewoźnika jest reakcją na rosnące zainteresowanie pasażerów podróżami do miast w Azji. Kampania prowadzona jest w radio, Internecie oraz na wielkoformatowych reklamach na pojazdach komunikacji miejskiej w Warszawie. Spoty reklamowe emitowane będą w wybranych ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych. Dodatkowo, po Warszawie kursować będzie dwupiętrowy autobus Lufthansy. Przejażdżka autobusem po najciekawszych zakątkach Warszawy jest bezpłatna. Dla pasażerów autobusu Lufthansa przygotowała konkursy, w których wygrać będzie można atrakcyjne nagrody, a podróż autobusem umilać będzie muzyka oraz azjatyckie, bezpłatne przekąski, które serwowane będą przez stewardessy Lufthansy.

Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce powiedział: „Przy zachowaniu najwyższego komfortu podróży, oferujemy rejsy w bardzo konkurencyjnych cenach. Atutem Lufthansy jest możliwość podróży praktycznie z dowolnego miejsca w Polsce, bo z 7 lotnisk w kraju bardzo szybko dostaniemy się do lotnisk przesiadkowych we Frankfurcie i Monachium.”