Lotnisko w Rzeszowie – nowe połączenia do Antalyi i Warny

fot. archiwum Lotnisko w Rzeszowie

2 czerwca ruszają bezpośrednie loty z Rzeszowa do Antalyi w Turcji, a 29 czerwca do Warny w Bułgarii. Loty będą realizowane raz w tygodniu – we wtorki (Warna) i środy (Antalya).

Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, powiedział: “Spodziewamy się, że nowe połączenia, które oferujemy mieszkańcom Podkarpacia i ościennych województw, będą cieszyć się dużym powiedzeniem. Zarówno Turcja, jak i Bułgaria to popularne cele wakacyjnych podróży Polaków. Na lotnisku i w samolocie wraz z liniami lotniczymi zapewniamy bezpieczne warunki podróży. Czas pandemii wykorzystujemy, by intensywnie starać się o nowości, które możemy zaoferować podróżnym. Dążymy do tego, by odbudowywać ruch lotniczy. Kierunki wakacyjne są jednym z elementów naszej strategii.”

Loty do Turcji

Loty pomiędzy Rzeszowem a Antalyą będą się odbywać we wtorki od 2 czerwca do 6 października.

Boeing 737-800 linii Corendon, na którego pokładzie może podróżować 189 pasażerów, wystartuje z Antalyi o godzinie 15:30 lokalnego czasu. W Rzeszowie pojawi się o 17:15. Start samolotu z Rzeszowa przewidziany jest na godzinę 18:15, by o godzinie 21:50 wylądować w Turcji.

Loty do Bułgarii

Loty pomiędzy Rzeszowem a Warną będą się odbywać we wtorki od 29 czerwca do 7 września.

Boeing 737 linii Voyage Air, na którego pokładzie może podróżować 148 pasażerów, wystartuje z Warny o godzinie 11:40 lokalnego czasu. W Rzeszowie pojawi się o 12:10. Start samolotu z Rzeszowa przewidziany jest na godzinę 13:00, by o godzinie 15:30 wylądować w Bułgarii.

Lotnisko w Jasionce – ponad 50 milionów złotych na inwestycje