Lotnisko w Modlinie – 2 nowe trasy Ryanaira do Włoch

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła 2 nowe trasy z Warszawy Modlin od marca 2018 roku – do Pescary oraz Rimini. Połączenia na obu trasach będą wykonywane 2 razy tygodniowo.

Klienci z Polski oraz turyści, obok lotów w najniższych cenach, mogą korzystać z innych udogodnień w ramach programu “Always Getting Better”:

Obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego – 105 zł/ 20 kg
20 tras transatlantyckich z Madrytu dostępnych na www.ryanair.com (we współpracy z Air Europa)
Loty łączone na lotniskach Rzym Fiumicino, Mediolan Bergamo i Porto, więcej lotnisk wkrótce
Umowa partnerska z Erasmus Network, zniżki dla studentów i oddzielna platforma rezerwacyjna
Alexa – system wyszukiwania głosowego lotów i hoteli na Ryanair.com
Nowa strona internetowa i aplikacja mobilna Ryanair Rooms

Z okazji ogłoszenia nowych tras, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety z Warszawy Modlin do Pescary i Rimini już od 106 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na www.Ryanair.com od środy 22 listopada do wtorku, 28 listopada do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager Ryanaira na Europę Środkowo-wschodnią powiedziała: „Cieszymy się z uruchomienia nowych tras z Warszawy Modlin. Już od marca 2018 r. będzie można polecieć z nami do Pescary i Rimini, a oba połączenia będą wykonywane 2 razy tygodniowo. Z okazji ogłoszenia nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 106 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na Ryanair.com od jutra do wtorku 28 listopada do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”

Anna Żebrowska-Dreger – z-ca szefa biura handlowo-marketingowego Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin Sp. z o.o. dodała: „Zawsze z dużym zadowoleniem przyjmujemy informacje o uruchomieniu kolejnych bezpośrednich połączeń z lotniska Warszawa Modlin. Nasi pasażerowie coraz częściej korzystają z lotniska w okresie wakacyjnym. Włochy cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem. Tym razem, oprócz lotów do Rzymu, Wenecji, Neapolu, Pizy, Bolonii czy Bergamo będą mogli skorzystać w sezonie letnim 2018 z oferty lotów do popularnych nadmorskich włoskich kurortów tj. Rimini i Pescary. Jesteśmy przekonani, że proponowane połączenia usatysfakcjonują naszych pasażerów na tyle, by stać się hitem sezonu.”