Lotnisko Chopina z nową usługą parkowania

fot. archiwum PLL LOT

Valet Parking na Lotnisku Chopina to nowa usługa dla podróżnych, którzy doceniają komfort i oszczędność czasu. Spokój na każdym etapie podróży jest ważny, a usługa umożliwia przekazanie samochodu w ręce obsługi bezpośrednio przed wejściem do terminala i jego odbiór od razu po przylocie.

Usługa dostępna jest całą dobę. Aby z niej skorzystać należy dokonać rezerwacji online na stronie Lotniska Chopina w zakładce parkingi, w której udostępniony jest również cennik. Po przyjeździe na wskazane miejsca postojowe w strefie Kiss&Fly na poziomie odlotów, obsługa Valet Parking odbierze kluczyki, dokona niezbędnych formalności oraz odprowadzi samochód do wydzielonej strefy i zagwarantuje jego bezpieczny postój na parkingu Lotniska Chopina.

Po przylocie wystarczy zgłosić się do obsługi recepcji Valet Parking, która wskaże zaparkowany pojazd na wyznaczonych miejscach Parkingu Premium zlokalizowanego na poziomie przylotów, bezpośrednio przed terminalem. Całkowity koszt usługi wraz z postojem auta zaczyna się od 260 zł za pierwszą dobę.

Lotnisko Chopina w Warszawie: blisko 2 mln pasażerów na pokładach samolotów w lipcu