LOT rozwija skrzydła – poznaj nowe połączenia polskiego przewoźnika

PLL LOT - nowe kierunki
Fot. Materiały prasowe

Warszawa – Rzym, Wrocław – Seul, Taszkent – takie bezpośrednie kierunki trafiają na siatkę połączeń Polskich Linii Lotniczych. Rzym i Seul jeszcze w tym roku, Taszkent w I kwartale 2024 roku. Wszystkie połączenia można rezerwować już dziś.

Z Warszawy do Rzymu

Pierwszy bezpośredni rejs na tej trasie zaplanowany jest na 30 października 2023 roku z Lotniska Chopina. Z Warszawy do Rzymu będzie można polecieć cztery razy w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. Teraz podróżni mają do wyboru dwa porty lotnicze, z których polecą LOT-em bezpośrednio do stolicy Włoch: Warszawa-Radom, z którego loty do Rzymu odbywają się regularnie oraz Warszawa Lotnisko Chopina, z którego wystartują już jesienią. To duża wygoda i nowe możliwości, zarówno dla osób podróżujących w celach turystycznych, jak i dla biznesu. Przeloty na nowej trasie można już rezerwować na stronie przewoźnika.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nowego połączenia oraz kilkoma inspirującymi artykułami poświęconymi zwiedzaniu Wiecznego Miasta.

Z Wrocławia do Seulu  Dreamlinerem

Nowe, bezpośrednie połączenie z Wrocławia do stolicy Korei Południowej, z pewnością ucieszy przedstawicieli polskich firm współpracujących z biznesem koreańskim. To też dobra wiadomość dla fanów azjatyckich podróży. Loty do Seulu będą się odbywały raz w tygodniu – w piątki. Na pierwszy z nich przewoźnik zaprasza 3 listopada. Już dziś można rezerwować bilety na stronie PLL LOT. Magiczna atmosfera miasta, klimatyczne uliczki, piękne zabytki i niespotykane nigdzie indziej połączenie tradycji z nowoczesnością – to chyba wystarczająca zachęta, aby odwiedzić kraj spokojnego poranka. Nowe, wygodne połączenie lotnicze to świetny pretekst, aby podróż służbową połączyć w krótkim wypoczynkiem..

Taszkent – tajemnice wschodu w zasięgu ręki

Już od lutego 2024 roku, bezpośrednio z Warszawy polecimy do stolicy Uzbekistanu. Pierwszy lot do Taszkentu z Lotniska Chopina wystartuje 23 lutego o godz. 23:00 i wyląduje o godz. 9:05 czasu lokalnego. Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu – w środy, piątki oraz niedziele.

Do tej pory lot do Taszkentu możliwy był tylko przez Turcję, z przesiadką w Istambule, lub przez Rosję, z przesiadką w Moskwie. Teraz wizyta w stolicy Uzbekistanu dostępna jest na wyciągnięcie ręki. A warto wybrać się do tego miasta, które zostało okrzyknięte największym i najnowocześniejszym miastem w Azji Centralnej, choć jego budowę, praktycznie od zera, zaczęto 50 lat temu, po potężnym trzęsieniu ziemi, które miało miejsce w 1966 roku. Dziś Taszkent to młode, nowoczesne miasto, które warto odwiedzić.

Bezpośrednie połączenie PLL LOT do Taszkentu można zarezerwować już dziś.

 

Artykuł powstał przy współpracy z PLL LOT