LOT: powrót lotów do Warszawy z Portu Lotniczego Lublin

Po zimowej przerwie do rozkładu lotów w Porcie Lotniczym Lublin wróciło połączenie z Warszawą, realizowane przez LOT. Rejsy będą odbywać się trzy razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki. Pasażerowie będą mogli korzystać z samolotów Embraer 170, które na swoim pokładzie mogą pomieścić do 76 pasażerów.

W Porcie Lotniczym Lublin zostało zainaugurowane połączenie z Warszawą, które po przerwie zimowej powróciło do rozkładu lotów PLL. Rejsy na trasie Lublin-Warszawa będą realizowane trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki. Samoloty z lotniska Chopina wylecą o godzinie 13:40, przylot na lubelskie lotnisko o godz. 14:30. Samoloty powrotne z PLL do Warszawy startują o 15:05 i w niespełna 50 minut – jest to najkrótsza trasa narodowego przewoźnika – lądują na Okęciu.

Połączenie obsługują samoloty Embraer 170 z floty naszego narodowego przewoźnika. Na ich pokładzie może podróżować do 76 pasażerów. Pasażerowie z Lublina będą mogli dotrzeć przez Warszawę do ponad 20 miast europejskich, w tym Paryża, Frankfurtu czy Wiednia w mniej niż cztery godziny.


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center