LOT dla grup 

LOT dla firm
Fot. Materiały prasowe

Wyjazd z grupą przyjaciół, wypad z kolegami na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej albo wieczór panieński z przyjaciółkami – teraz każdy może skorzystać z Oferty Grupowej Polskich Linii Lotniczych LOT, mając gwarancję indywidualnej obsługi i wsparcia w trakcie całego procesu rezerwacyjnego.

Grupa to minimum 10 osób w klasie LOT Economy lub minimum 6 osób w klasach LOT Premium Economy/LOT Business, podróżujących razem, w tym samym terminie, i tymi samymi połączeniami rejsowymi PLL LOT. Wybór Oferty Grupowej PLL LOT zapewnia większą elastyczność planowania podróży oraz specjalne korzyści, niedostępne w standardowej ofercie. Możesz:

  • założyć rezerwację, a nazwiska pasażerów podać później
  • w razie potrzeby, przed wystawieniem biletów zmienić nazwiska pasażerów bez dodatkowej opłaty
  • modyfikować wielkość grupy i anulować rezerwację na korzystnych warunkach
  • bezpłatnie wybrać miejsce obok swoich znajomych
  • zabrać bagaż podręczny oraz rejestrowany, wliczony w cenę biletu.

Wybierz LOT na lato

Na stronie rodzimego przewoźnika można znaleźć szeroką ofertę połączeń po Europie, do Ameryki Północnej i Azji. Wygodna i intuicyjna w obsłudze wyszukiwarka pozwoli znaleźć właściwe połączenie lotnicze. Aby skorzystać z oferty grupowej należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie przewoźnika.

Na stronie PLL LOT można również znaleźć podpowiedzi i inspiracje na wyjazdy z przyjaciółmi, informacje o nowych połączeniach lotniczych i o promocjach, z których aktualnie można skorzystać. Pod każdym wybranym połączeniem jest możliwość poszukania i zarezerwowania noclegów, wynajęcia auta, oraz sprawdzenia najważniejszych informacji związanych z podróżą – wymagane dokumenty, szczepienia, obowiązki wizowe itp.

LOT dla grup
www.lot.com

Materiał powstał we współpracy z PLL LOT