Liptów – sezon letni otwarty na mokro

WAG W sobotę ćwiczyli wszyscy – i najmłodsi i najstarsi. W połowie tego dnia zorganizowano specjalny 60 minutowy trening, który poprowadziła m.in. polska mistrzyni świata w fitness sylwetkowym Natalia Gacka. W specjalnym treningu uczestniczyło 270 uczestników, a ponad 2900 osób brało udział w innych ćwiczeniach, treningach, grach i zabawach. W polskiej reprezentacji znalazły się między innymi modelki Aleksandra Ciupa i Paula Tumala oraz Adam Kraśko, znany z programu „Rolnik szuka żony” i „Celebrity splash”, którzy przyjechali specjalnie na ten weekend do Tatralandii.
Natalia Gacka powiedziała: „To wspaniała zabawa móc być tutaj z Wami i poprowadzić zajęcia dla osób, którym nie zabrakło ducha i siły do ćwiczeń. Dopisała znakomita pogoda a sama Tatralandia jest urzekająca. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę.”
Każdy chętny mógł wziąć udział w treningach fitness, coss – fit i skorzystać z zajęć aquaerobiku. Można było również pływać, grać w piłkę, siatkówkę. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również zabawy na batutach czy rozgrywki w wodną piłkę nożną. Z kolei na Chopoku ćwiczono w specjalnej strefie, gdzie do dyspozycji były rowery, wioślarze oraz sprzęt do fitness.
Po treningu czekał prawdziwy rarytas – relaks w wodach termalnych Tatralandii, która służą nie tylko do wypoczynku, ale również mają właściwości terapeutyczne i lecznicze. Ci, którzy woleli w spokoju zażywać kąpieli słonecznych czy poczytać książkę, udawali się do specjalnej hali Tropical Paradise, gdzie zawsze świeci słońce a temperatura wynosi 30˚C. Słoneczna pogoda dopisywała przez cały weekend, więc można było dowoli korzystać z 14 basenów, 28 zjeżdżalni i bić kolejne rekordy. Amatorzy sauny mogli korzystać z Biosauny mieszczącej się na dachu Tatralandii.
Andrea Lehotska, brand manager Tatralandii, powiedziała: „W tym roku Celtycki Świat Saun w Tatralandii wprowadził kolejną nowość – codziennie, między godz. 9 a 11, z sauny mogą korzystać dzieci, oczywiście pod opieką dorosłych. Wprowadziliśmy to rozwiązanie gdyż wiem jak bardzo rodzicom zależało na tym by ich pociechy mogły korzystać z dobrodziejstw saun.”
POWIĄZANE WPISY
17 czerwca 2026
Turyści wracają na Cypr
Po wiosennych zawirowaniach turyści wracają na Cypr. Polska, ze stabilnym wzrostem, jest…
0 Komentarzy1 Minuty
11 czerwca 2026
Wzrost popularności podróży samochodem na Węgry. Na znaczeniu zyskuje caravaning
Węgry od lat utrzymują silną pozycję wśród zagranicznych kierunków wybieranych przez…
0 Komentarzy2 Minuty
1 czerwca 2026
„Zaćmienie stulecia” przyciągnie turystów do Tunezji w 2027 roku
Wyjątkowe zjawisko astronomiczne może stać się impulsem dla tunezyjskiej branży…
0 Komentarzy1 Minuty
1 czerwca 2026
Chorwacja rusza z nową kampanią promocyjną. Jej ambasadorem został John Malkovich
Hollywoodzki aktor John Malkovich został bohaterem nowej kampanii Chorwackiej Wspólnoty…
0 Komentarzy2 Minuty
29 maja 2026
Malediwy ograniczają import żywności dzięki ogrodom hydroponicznym
Jak zapewnić dostęp do świeżych warzyw i owoców w kraju, który niemal całkowicie…
0 Komentarzy2 Minuty
29 maja 2026
Nowy etap dla MICE w Angoli. Rusza Angola Convention Bureau
Angola wzmacnia swoją pozycję jako nowy kierunek dla międzynarodowych wydarzeń…
0 Komentarzy3 Minuty
28 maja 2026
Voice4Africa wchodzi na polski rynek. Afryka coraz bardziej atrakcyjna dla turystyki i inwestycji
Afryka coraz mocniej przyciąga uwagę polskich turystów i przedsiębiorców, co otwiera…
0 Komentarzy3 Minuty
27 maja 2026
Chorwacja bez tłumów. Wyspy, które warto odkryć wiosną
Chorwacja od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych kierunków nad Adriatykiem, jednak…
0 Komentarzy3 Minuty
26 maja 2026
Górskie szlaki i atrakcje bez barier. Trentino stawia na turystykę dostępną
Dostępne trasy rowerowe, ścieżki przyrodnicze czy sporty wodne - Trentino rozwija ofertę…
0 Komentarzy3 Minuty










