Linie Emirates szukają członków personelu pokładowego

Emirates zatrudni personel pokładowy
Linie Emirates szukają członków personelu pokładowego fot./Emirates

Linie Emirates poszukują kandydatów do zespołu personelu pokładowego. Spotkanie rekrutacyjny odbędą się w Warszawie o godzinie 9:00 w piątek 22 marca i w sobotę 23 marca.

Zaproszenie na wydarzenie rekrutacyjne otrzymają wybrani kandydaci, którzy zaaplikowali online. Linie lotnicze zapraszają świeżo upieczonych absolwentów posiadających w swoim CV staże lub zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin, osoby z około rocznym doświadczeniem w branży hotelarskiej lub obsłudze klienta, których pasją jest zapewnianie wyjątkowej gościnności. Nowi rekruci będą częścią największej międzynarodowej linii lotniczej na świecie a wszelkich praktycznych umiejętności nauczą się od najlepszych trenerów w branży.

Działania rekrutacyjne mają związek ze zbliżającymi się dostawami nowych Airbusów A350, które mają zostać dostarczone w połowie 2024 r. oraz Boeingów 777-X, które zostaną dostarczone w 2025 r. Przewoźnik złożył zamówienie na 65 maszyn A350 oraz 205: 777-9 i 777-8. Chcąc utrzymać najwyższy poziom obsługi pokładowej, linie Emirates poszukują najlepszej kadry nowych pracowników.

Szkolenie w nowoczesnym ośrodku

Personel pokładowy Emirates prowadzi luksusowy tryb życia w tętniącym życiem Dubaju, mieszkając z przedstawicielami 200 narodowości w mieście słynącym z hoteli, restauracji, gastronomii, rozrywek oraz wyjątkowego bezpieczeństwa. Co więcej, będą mogli podróżować po świecie do ponad 140 miast w 76 krajach i cieszyć się całą paletą korzyści, pracując jako personel pokładowy Emirates. Atrakcyjna oferta pracy obejmuje nieopodatkowane wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie w Dubaju i szereg innych benefitów

Wśród 140 narodowości reprezentujących personel pokładowy przewoźnika jest 787 Polaków, w tym 678 członków personelu pokładowego.

Wszyscy nowi członkowie personelu pokładowego przechodzą intensywne ośmiotygodniowe szkolenie w zakresie zapewniania najwyższych standardów obsługi, bezpieczeństwa i gościnności. Podczas szkolenia w najnowocześniejszym centrum szkoleniowym Emirates w Dubaju, personel pokładowy rozwija umiejętności efektywnej pracy w wielokulturowym zespole i ma dostęp do najnowszych programów szkoleniowych oraz kursów na LinkedIn.