Linie Emirates świętują Diwali na lotach do Indii

Diwali
Diwali / fot. Emirates

Z okazji hinduistycznego święta światła linie Emirates będą oferować klientom tradycyjne słodycze na pokładzie wszystkich lotów do/z Indii od 2 do 6 listopada.

Z okazji Diwali linie Emirates będą oferować klientom świąteczne smakołyki na pokładzie wszystkich lotów do Indii od 2 do 6 listopada. Klienci podróżujący do/z Ahmedabadu, Bengaluru, Cochin, Chennai, Delhi, Hyderabadu, Thiruvananthapuram, Kalkuty i Bombaju będą mogli skosztować tradycyjnych słodyczy, zapakowanych w specjalnie zaprojektowane, kolorowe pudełka.

Pasażerowie klasy ekonomicznej podróżujący liniami Emirates do gorącego posiłku otrzymają Motichoor Laddu. Tradycyjny deser składa się z małych kuleczek z mąki smażonych na głębokim tłuszczu w maśle ghee i gotowanych w syropie cukrowym na wolnym ogniu z dodatkiem kardamonu i szafranu, ozdobionych srebrnym listkiem.

Klienci premium podróżujący w klasach pierwszej i biznes również otrzymają Motichoor Laddu oraz Mixed Nut Tribooj – tradycyjny cukierek pokryty charakterystyczną jadalną srebrną folią. Mixed Nut Tribooj jest zrobiony z mleka, przypraw oraz orzechów nerkowca i pistacji.

Linie lotnicze Emirates podczas wszystkich lotów oferują posiłki inspirowane regionami i regularnie dodają do menu sezonowe przysmaki z okazji świąt obchodzonych na całym świecie, takich jak Boże Narodzenie, Nowy Rok Księżycowy, Oktoberfest i Eid. Personel Emirates jest wielokulturowy, zespół tworzą m.in. obywatele Indii. Klienci mogą również korzystać z systemu rozrywki pokładowej ice z ponad 4500 kanałami, w tym popularnymi filmami Bollywood.