Kulturowy hit Sri Lanki The Kandy Esala Perehera startuje 13 sierpnia

Przez dziesięć dni możemy obejrzeć wspaniały festiwal The Kandy Esala Perehera, natchnie nas do wizyty i wyjazdu na Sri Lankę?

 

Sri Lanka stara się mocno powrócić na turystyczną mapę świata. Tym bardziej iż sezon zimowy tuż, tuż. Pomóc mogą specjalne wydarzenia budzące na nowo ciekawość tą destynacją. Bez wątpienia jednym z nich jest The Kandy Esala Perehera.

The Kandy Esala Perehera od 13 sierpnia do 23 sierpnia live streaming

Parada rozpoczyna się 13 sierpnia i potrwa nieprzerwanie do 23 sierpnia. Jest to doskonała okazja by zapoznać się z tradycją i kulturą Sri Lanki. Wspaniałe kolory, tańce i śpiewy są kwintesencją tej  wyspy. Niesamowite wrażenie robią też uroczyście przebrane słonie. Warto pamiętać, iż na Sri Lance znajdziemy wiele ciekawych rezerwatów mogących rywalizować z afrykańskimi. By cieszyć się paradą nie trzeba być fizycznie na wyspie. Pomaga nam technologia, lankijska organizacja turystyczna postarała się o streaming wydarzenia na żywo.

Nowa ambasador w Polsce mocno postawi na turystykę

Warto pamiętać, iż od niedawna mamy w Polsce nową Panią ambasador Sri Lanki. Jest ona mocno zdeterminowana by o wyspie mówiło się dużo i dobrze w naszym kraju. Już za moment dużą reklamę da odcinek popularnego programu TV nakręcony na Sri Lance. A to dopiero początek aktywności marketingowej.

Z pewnością na aktywność nowej ambasador może liczyć grono agencyjne. Będziemy mieli prezentacje i webinary o Sri Lance, wsparcie w dotarciu do polskich agentów otrzymają też lokalni DMC. Od niedawna w zespole ambasady pracuje też nowa osoba odpowiedzialna za marketing, co ważne z agencyjnym doświadczeniem. Turystyczna wiedza pomoże właściwie ukierunkować aktywność ambasady na polskim rynku.

LOT już uruchomił loty, pojawiają się prawdziwe okazje cenowe

Sri Lanka jest już ponowienie dostępna w siatce połączeń LOT, w pierwszych terminach pojawiają się też ciekawe oferty. Ceny lekko przekraczające 2000 zł są prawdziwą okazją na tani lot na wyspę. Sri Lanka oferuje doskonałą relację ceny do jakości także w segmencie luxury, można się o tym przekonać, analizując ofertę wyszukaną w ostatnich dniach przez portal fly4free.pl.

Połączenia LOT-u, jak zawsze mobilizują konkurencje, możemy się, więc spodziewać niezłych cen zarówno od Qatar Airways, jak i Fly Dubaj. Cały czas polskiemu rynkowi przygląda się też Air Arabia, historycznie posiadała ona bardzo dobrą siatkę w Indiach i na Sri Lance. Jej ewentualne wejście do Polski, pozwoli podróżować na wyspę w jeszcze lepszych cenach.

Zapraszamy do uczestnictwa w paradzie The Kandy Esala Perehera mamy czas do 23 sierpnia. Miejmy nadzieje, że zmobilizuje nas to do wybrania się na wyspę już podczas najbliższego sezonu zimowego.