Krynica Morska ugości medyków

#KrynicaMorskaDlaMedyka
Logo akcji

Lokalna Organizacja Turystyczna Krynica Morska rozpoczęła propagowanie akcji #KrynicaMorskaDlaMedyka. Chodzi w niej o oferowanie bezpłatnych pobytów dla medyków.

Organizatorzy proponują rozszerzenie akcji na hasło ogólnopolskie #TurystykaDlaMedyka.

W apelu podpisanym przez zarząd LOT Krynica Morska (Adriana Bogusłowicza, Marzenę Labudę I Teresę Figiel), czytamy m.in. „Jesteśmy pełni podziwu, wdzięczności dla wszystkich służb medycznych, które z narażeniem własnego zdrowia a nawet życia walczą o zdrowie i życie osób zarażonych wirusem COVID-19.
Podziwiamy, doceniamy i solidaryzujemy się z nimi w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach.
My ludzie pracujący w turystyce, doceniając ciężką pracę MEDYKÓW pragniemy zaoferować IM bezpłatny wypoczynek w naszych obiektach, jak tylko zwyciężą z koronawirusem. Odbiorcami bezpłatnych pobytów będą MEDYCY – od ratownika, przez pielęgniarkę po lekarzy pracujący w tzw. szpitalach jednoimiennych /sposób dystrybucji do uzgodnienia/.”

W założeniu zapisano, że każda miejscowość włączająca się w akcję tworzy bazę obiektów gotowych zaoferować bezpłatny wypoczynek /pakiety pobytowe 5-nocy i 7- nocy/ w najbliższym możliwym terminie, jak tylko wrócą do pracy w naszych obiektach, organizatorzy mają nadzieję, że będzie to okres czerwiec-wrzesień.

LOT Krynicy Morskiej ustalił, że pakiet pobytowy to 7-dniowy pobyt lub 5-dniowy dla min. 2 osób lub warianty (2+1; 2+2) z wyżywieniem lub bez w zależności od możliwości obiektu.
LOT Krynica Morska zaprosił do projektu siostrzaną Krynicę – Zdrój, która również dołącza się do akcji.

Organizatorzy są przekonani, że jest to dopiero początek akcji i mają nadzieję zebrać tych pobytów znacznie więcej oraz, że do akcji dołączy wiele innych miejscowości.