Krakowska branża turystyczna zaprasza medyków na wycieczki

Wycieczki dla medyków w Krakowie i okolicach
Krakowska branża turystyczna dziękuje medykom

Krakowskie firmy turystyczne zorganizowały akcję #wycieczkadlamedyka, w ramach której oferują medykom oraz ich rodzinom cykl wycieczek po Krakowie i jego okolicach.

W akcję, która jest formą podziękowania za wszelkie starania, ciężką pracę i oddanie krakowskiej służby zdrowia w walce z Covid-19, Manifold Business Cab & Transport i Biuro Usług Przewodnickich Wędrowiec Kraków we współpracy z partnerami Cracow Guide, Żywe Muzeum Obwarzanka, WowKrakow Tours, Kopiec Kościuszki w Krakowie i Jaskinia Nietoperzowa organizują cykl wycieczek w ramach wspólnej akcji #wycieczkadlamedyka.

Wycieczki są dedykowane dla medyków i ich rodzin z Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Będą to zarówno spacery po Krakowie z przewodnikiem, jak i jednodniowe wycieczki w okolice Krakowa.

Wycieczki będą organizowane od najbliżej soboty, tj. 27 czerwca i potrwają do 12 lipca:

– 27.06 Malowana wieś Zalipie i Tarnów
– 28.06 Smocze wędrówki: krakowskie legendy i warsztaty obwarzanka
– 04.07 Krakowskie Kopce z cabrio busa
– 04.07 Żydowski i chrześcijański Kazimierz
– 05.07 Ojców i Pieskowa Skała, Jaskinia Nietoperzowa
– 11.07 Idziemy w Tatry – wycieczka górska
– 12.07 Spacerem przez Podgórze: Kopiec Kraka i Obóz Płaszów

Każda wycieczka będzie mieć swoje wydarzenie na profilach firmowych na Facebooku głównych organizatorów: Biuro Usług Przewodnickich Wędrowiec i Manifold Business Cab & Transport z oznaczeniem profilu Facebook każdego z partnerów biorących udział w danym wydarzeniu.
Co tydzień w poniedziałek o godz. 10:00 będą udostępnione nowe wycieczki na nadchodzący weekend.

Jak podkreśliła jedna z organizatorek, Katarzyna Kozłowska z Biura Usług Przewodnickich: „Mamy nadzieję, że w ten sposób odwdzięczymy się naszym krakowskim medykom.”