Korea Południowa na mega luksusowo “uszyta na miarę” od TravelStories

 

Korea / fot. Захар Конкин

Luksusowe wakacje szyte na miarę to segment turystyki, który najlepiej przetrwał zawirowania związane z pandemią. Wśród vipowskich klientów wciąż mamy wielki głód nowych kierunków. Na to zapotrzebowanie odpowiada super kompaktowe biuro TravelStories, ze swoją szytą na miarę koreańską ofertą.

TravelStories specjaliści od luksusu i szytych na miarę podróży incentive

Dobra koniunktura na rynku podróży luksusowych powoduje, że coraz to nowe biura pragną obsługiwać tą niszę. Nie jest to jednak proste, potrzebne są doskonałe kompetencje i wysoce profesjonalny zespół. Te wszystkie warunki spełnia kompaktowe biuro TravelStories.

TravelStories stworzyła grupa przyjaciół, którzy przez wiele lat zdobywali cenne doświadczanie w segmencie luxury i incentive travel. Dysponują doskonałymi kontaktami z dostawcami i dogłębną wiedzą na temat oferowanych destynacji. Do tego dochodzi obsługa na najwyższym możliwym poziomie, w sumie mamy więc receptę na sukces, którą konkurentom nie tak łatwo skopiować.

Luxusowa Korea Południowa od TravelStories – Seul -Busan- Jeju

Program przygotowany przez TravelStories zbudowany jest na osi Seul – Busan – Jeju. Z kilkudniowym pobytem na tej ostatniej wyspie, tak by móc naprawdę nacieszyć się prawdziwym klejnotem Korei Południowej.

Biuro zaplanowało 13 dniowy program, i jak przystaje na segment luxury jest on uniwersalny i przygotowany na ewentualne modyfikacje zgłoszone przez zainteresowanych klientów.

Luksusowe hotele i luksusowe dodatki, których nie może zabraknąć w takiej ofercie

Naturalnie, jeżeli jesteśmy przy luksusowej ofercie to nie może w niej zabraknąć pieczołowicie wyselekcjonowanych hoteli. TravelStories stanęło tu na wysokości zadania. Podstawą oferty są luksusowe hotele sieci Siginel. Kwintesencją luksusu jest zaś pobyt w hotelu Shilla na wyspie Jeju.

Poza hotelami w ofercie mamy też kilka innych szytych na miarę dodatków. Warto wymienić spotkanie z artystką Lee Hyojae, prywatne lekcje kuchni koreańskiej, lot helikopterem nad Seulem, czy nocny rejs jachtem po rzece Hangang.

W okolicach Busan czeka zaś na nas postindustrialny kompleks F1963, rejs statkiem Tifany21, czy wreszcie wizyta na wyspie Orykudo. Wrażenie zrobi też z pewnością zwiedzanie jaskiń lawowych na wyspie Jeju.

TravelStories to także dostęp od najlepszych ofert lotniczych w klasie biznes i premium economy

Warto podkreślić, że biuro ma wypracowaną doskonałą relacje z najlepszymi dostawcami biletów lotniczych na rynku. To powoduje iż znajdzie dla nas bezkonkurencyjne ceny przelotów w podwyższonym standardzie czyli klasie biznes i premium economy.

TravelStories uszyje luksusowy pobyt wedle oczekiwań – 13 dniowa Korea Południowa to punkt wyjścia

Główną zaletą szytej na miarę luksusowej podróży jest możliwości budowania w pełni zindywidualizowanej oferty. Koreańska oferta, którą znajdziemy na stronie TravelStories stanowi więc dla nas tylko kanwę do możliwych dalszych modyfikacji.

Profesjonalna ekipa TravelStories jest gotowa spełnić wszelkie nasze luksusowe turystyczne zachcianki. Więcej o luksusowej ofercie do Korei na stronie TravelStories, tam też znajdziemy sylwetki Agnes, Wojciecha i Andrzeja czyli przyjaciół, którzy stworzyli to awangardowe biuro.