Konkurs POT dla użytkowników social mediów

Zasada Konkursu jest prosta. Wystarczy zrobić zdjęcie z Polski lub nakręcić max. 1-minutowy film i opublikować na swoim profilu na Twitterze lub Instagramie z hashtagiem #SharePoland.

Kampania Polskiej Organizacji Turystycznej i Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej #SharePoland, która rozpoczęła się 18 lipca i potrwa do 7 sierpnia bazuje na naturalnej potrzebie użytkowników social media do relacjonowania, wręcz na bieżąco jak w snapchat, wydarzeń ze swojego życia.

Magdalena Ragus, dyrektor Departamentu e-Informacji w POT, powiedziała: “Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, w którym można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, w tym 7-dniowy pobyt w Wielkopolsce wraz z biletami lotniczymi w obie strony dla 2 osób, profesjonalny aparat fotograficzny i kamerę GoPro.”

Zasada Konkursu jest prosta. Wystarczy zrobić zdjęcie z Polski lub nakręcić max. 1-minutowy film i opublikować na swoim profilu na Twitterze lub Instagramie z hashtagiem #SharePoland.

Magdalena Ragus dodała: “Komunikacja o konkursie odbywa się z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych kreacji zawierających zdjęcia/filmy oraz copy (call to action) w językach: angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim. Dlaczego akurat te języki? Bo kierujemy komunikację przede wszystkim do obywateli krajów, z których przyjedzie najwięcej pielgrzymów.”

Ponadto na FB, Instagram, Twitter będą pojawiały się posty zachęcające do wzięcia udziału w konkursie, głosowania na nadesłane prace oraz z informacją i przekierowaniem na stronę konkursu www.share.poland.travel
Regionem partnerskim kampanii jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna, która przekazała część nagrody głównej – 7-dniowy pobyt w Wielkopolsce dla dwóch osób.Nagrody w konkursie:
1) 7 -dniowy pobyt objazdowy po Wielkopolsce wraz z biletami lotniczymi w obie strony dla 2 osób z dowolnego miasta europejskiego posiadającego bezpośrednie połączenie do Poznania i z powrotem.
2) Aparat fotograficzny Nikon D5500 z obiektywem Nikkor AF-S DX 18-140 mm f/3.5-5.6G ED VR.
3) Kamera GoPro Hero 4 Black.
Więcej informacji: https://share.poland.travel/