Konferencja Turysta 2023 już 26 października w Poznaniu

Fot. Materiały prasowe

W niespełna dwa tygodnie od uruchomienia zapisów, po brzegi wypełniła się lista uczestników kolejnej edycji konferencji Turysta 2023, która już 26 października odbędzie się w Poznaniu. Czeka na nas siedem energicznych, inspirujących wystąpień w wykonaniu profesjonalistów-praktyków branży turystycznej.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna w zaledwie trzy lata zbudowała markę najlepszego eventu branżowego w wielkopolskiej turystyce. Merytoryczne bogactwo eventu tworzą rokrocznie skrupulatnie dobierani prelegenci – specjaliści z różnych zakątków turystycznego sektora, którzy przedstawiają zmieniające się trendy w rozwoju turystyki na kolejny rok. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień odkrywamy sylwetkę współczesnego turysty poznając jego oczekiwania i schematy zachowań. Ta wiedza ma pomóc gestorom obiektów hotelowych i gastronomicznych, pracownikom samorządowym, zarządcom atrakcji turystycznych, jak również muzealnikom w stworzeniu atrakcyjnej, aktualnej oferty turystycznej. Konferencja Turysta 2023 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego regionu.

Na scenie pojawi się m.in. prezes zarządu Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc Best Place – Adam Mikołajczyk, Violetta Hamerska – ekspertka i konsultantka Guest & Employee Experience czy Magdalena Tomaszewska-Bolałek, która jest specjalistką turystyki i dyplomacji kulinarnej.

Tegoroczna edycja konferencji zostanie zorganizowana w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach hotelu Novotel Poznań Centrum, zlokalizowanego w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i kilkaset metrów od Starego Miasta.

Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – zarezerwowane są już wszystkie bilety. Konferencja będzie transmitowana również online na facebooku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. Wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy.

Najnowsze informacje o przebiegu wydarzenia znaleźć można na stronie konferencjaturystyczna.pl.