Komfort dla pasażerów Emirates na Lotnisku Chopina

archiwum Emirates

Pasażerowie Emirates podróżujący klasą biznes z Warszawy mają pełny dostęp do trzech salonów Executive na Lotnisku Chopina.

Na Lotnisku Chopina w Warszawie można skorzystać z czterech salonów Executive, które zostały nazwane na cześć słynnych dzieł skomponowanych przez patrona lotniska, Fryderyka Chopina. Salony Fantazja, Preludium i Bolero zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić pasażerom oczekiwanie na lot w komfortowych warunkach. W ich ofercie dostępny jest open bar z urozmaiconym menu, napojami i alkoholami, aktualna prasa i magazyny. Wszystkie salony wyposażone są w ekrany z rozkładem lotów, dostęp do wi-fi i sprzętu komputerowego. Goście salonów mają również możliwość skorzystania ze strefy relaksu o wysokim standardzie i łazienki z prysznicem, a ponadto przystosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Salony Executive są czynne od wczesnych godzin porannych do 23:00.

Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce, powiedział: „Dostęp do salonów Executive oznacza, że oczekiwanie na odprawę będzie wygodne i przyjemne, co stanowi uzupełnienie podróży na pokładzie samolotów linii Emirates i wysokiej klasy serwisu pokładowego. Zwiększona dostępność salonów dla klientów Emirates pokazuje efektywną współpracę linii lotniczych z Lotniskiem Chopina w Warszawie oraz zaangażowanie Emirates na polskim rynku.”