Kolejna rekrutacja w Emirates

archiwum Boeinga

Listopadowe spotkania rekrutacyjne Emirates będą szansą dla tych, którzy chcieliby dołączyć do załogi pokładowej przewoźnika, ale nie mieli okazji wziąć udziału w poprzednich rekrutacjach.

Odbędą się one w następujących terminach: Warszawa: 9 listopada, godzina 9:00, Hotel Mariott, Al. Jerozolimskie 65/79; Łódź: 22 listopada, godzina 9:00, Hotel Holiday Inn, ul. Piotrkowska 229/231
Maciej Pyrka, Country Manager Emirates na Polskę powiedział: „Szukamy osób dynamicznych i towarzyskich, ale zarazem bardzo profesjonalnych. Chcemy znaleźć ludzi, którzy będą ambasadorami naszej marki”.
Od kandydatów wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz co najmniej średnie wykształcenie. Wcześniejsze doświadczenie w charakterze członka personelu pokładowego nie jest wymagane, jednak potwierdzone umiejętności z zakresu obsługi klienta będą z pewnością pomocne. Kandydaci w chwili przystąpienia do pracy w Emirates muszą mieć ukończone 21 lat. Na spotkanie rekrutacyjne należy przynieść ze sobą życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.
Proces rekrutacji personelu pokładowego jest dzielony na etapy. Podczas pierwszej części przedstawiciele Emirates będą mówić o firmie, specyfice pracy, wynagrodzeniach i gwarantowanym zakwaterowaniu. Omawiane będą także podstawowe oczekiwania względem kandydatów. Będzie również możliwość zadawania pytań. W następnych etapach sprawdzana będzie znajomość języka angielskiego, a także umiejętność pracy w grupach. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą przez wszystkie etapy, zostaną zaproszeni na finalną rozmowę kwalifikacyjną.