Kolejna 3-dniowa promocja KLM

Tym razem, oferta specjalna będzie dostępna w sprzedaży od 10 do 12 kwietnia. Do wyboru Johannesburg w cenie już od 2099 zł, Kuala Lumpur za jedyne 2499 zł oraz Panama od 2999 zł.

Kuala Lumpur to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Azji Południowo-Wschodniej. Planując wyjazd, trzeba pamiętać zwłaszcza w sezonie monsunowym (od października do marca) temperatura maksymalna oscyluje między 31 i 33° C i nigdy nie przekracza 37,2° C, a minimalna między 22 a 23,5° C i nie spada poniżej 17,7° C. Czerwiec i lipiec to stosunkowo suche miesiące, wtedy zwykle opady przekroczą 120 mm na miesiąc. Przelot linią KLM do Kuala Lumpur z upustem można teraz kupić już od 2 499 zł.
Panama, kolejny kierunek w superofercie holenderskiego przewoźnika, leży nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. Ponad 50 procent powierzchni tego kraju zajmują wyżyny i góry Kordyliery Środkowej. Dzięki zniżce na bilet lotniczy KLM (cena biletu wynosi obecnie tylko 2 999 zł, klienci mogą zobaczyć Kanał Panamski i Cordillera de Veraguas z licznymi stożkami wulkanów (m.in. Chiriquí, najwyższy szczyt w kraju, 3478 m n.p.m.).
Trzecia propozycja KLM – Johannesburg – stolica prowincji Gauteng, położony jest w Południowej Afryce. Turystów przyciągają dzielnice znane z atmosfery bohemy z licznymi restauracjami i pubami (Melville czy Newtown). W pobliżu miasta znajdują się „Kolebka Ludzkości” (zabytek na liście UNESCO), a także Park Lwów, Sanktuarium Słoni, czy Wioska Lesendi. W 3-dniowej promocji KLM, przelot do największego miasta RPA, kosztuje obecnie tylko zł.

Sprzedaż biletów w okresie od 10 do 12 kwietnia br. na podróże zaplanowane od 10 kwietnia aż do 11 grudnia (z wyłączeniem lipca i sierpnia).