KolejLove – wakacyjna promocja Polregio

archiwum Polregio

Polregio rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej pod nazwą „KolejLove wakacje!”, której celem jest promocja wakacyjnych ofert na weekendowe podróże.

W ramach kampanii reklamowej trwa promocja na zasadach programu lojalnościowego. Osoby, które zgłoszą się do kasy Polregio z trzema wykorzystanymi biletami z oferty wakacyjnej otrzymają bon o wartości 10 zł do wykorzystania na stronie e-podroznik.pl.
Akcja dotyczy biletów: mini-turystyczny, turystyczny, REGIOkarnet oraz miniREGIOkarnet i potrwa do końca września. O szczegółach akcji „KolejLove wakacje!” można przeczytać na dedykowanym landingpag-u na stronie polregio.pl

Sylwia Szyszkowska-Wilkowska, naczelnik wydziału marketingu i promocji Przewozów Regionalnych, właściciela marki POLREGIO, powiedziała: „Poprzez kampanię „KolejLove wakacje!” chcemy zachęcić do odwiedzania pociągami POLREGIO najpopularniejszych wakacyjnych kierunków najczęściej wybieranych przez Polaków: góry, morze i Mazury. Sprofilowana i różnorodna oferta wakacyjna sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a dodatkowe korzyści w formie kodów zniżkowych uradują niejednego pasażera.”

Dla szukających inspiracji podróżniczych POLREGIO przygotowało szereg nowych artykułów na swoim podróżniczym blogu „Zmysł podróżowania”, na którym można poznać ciekawe propozycje tras i miejsc wartych odwiedzenia. Na blogu warto przeczytać o popularnych polskich festiwalach, regionalnych potrawach, które trzeba spróbować czy o 10 miejscach, w których można poczuć zapach natury. Uzupełnieniem propozycji dla podróżników jest zestawienie 8 miejsc w Polsce, które polubili obcokrajowcy. Wakacyjne oferty POLREGIO dają możliwość podróżowania pociągami po Polsce bez ograniczeń już od 39 złotych. Bilety z oferty wakacyjnej można nabyć w kasie biletowej, u konduktora i w automacie biletowym.