KLM – strona w języku polskim

Linie lotnicze KLM wprowadziły polskojęzyczną wersję strony www.klm.pl. Poruszanie się po stronie www.klm.pl jest bardzo proste. Dzięki przejrzystemu układowi, można bardzo szybko odszukać potrzebne informacje dotyczące lotu, jak i znaleźć inspiracje planując swój wyjazd.
W sekcji „Przygotuj się do podróży” znajdują się szczegółowe informacje na ten temat, a także kalkulator bagażowy oraz istnieje możliwość dokupienia nadbagażu online oraz wskazówki na temat podróży z dzieckiem, transferów czy przewozu zwierząt. Przewodnik po locie „Flight Guide” pozwala uzyskać informacje o swoim locie (np. samolot, załoga czy menu).

Sekcja „Przygotuj się do podróży” umożliwia także zamówienie specjalnego dania z menu „a la carte” podawanego oprócz posiłków wliczonych w cenę biletu, przeniesienie się do kabiny o wyższym standardzie (tzw. upgrade lub podwyższenie klasy przelotu), dopłatę do miejsca z większą przestrzenią na nogi czy wykupienie modyfikowanego biletu oraz innych opcji dodatkowych – https://www.klm.com/travel/pl_pl/prepare_for_travel/on_board/your_seat_on_board/ici_seat_choice.htm#p1.

W zakładce „Zaplanuj i zarezerwuj” znajdują się aktualne promocje na przeloty, w dziale przewodników na uwagę zasługuje bardzo wyszukiwarka miast, która pozwala wybrać cel podróży, kierując się takimi kategoriami jak region, budżet czy zainteresowania. Dodatkowo dodano 17 podkategorii, np. najlepsze miejsca do nurkowania (42 w siatce KLM), plażowania (121 miast), gry w golfa (71 tras) lub szaleństwo zakupów (113 miast).
Po wyborze miejsca docelowego, przechodząc do rezerwacji noclegu online, intuicyjna wyszukiwarka KLM w przejrzysty sposób zaprezentuje miejsca noclegowe dostępne w ogromnej bazie partnera KLM – serwisie Airbnb – aż 34 tysięcy miast na całym świecie.