KLM rozpoczyna loty do Alicante

archiwum KLM

Od 4 lipca linia KLM rozszerza swoją ofertę lotów na terenie Hiszpanii o kolejne połączenie rejsowe do nadmorskiego Alicante. Do tej pory holenderski przewoźnik oferował loty do Barcelony, Madrytu i Bilbao, a w tegorocznym sezonie letnim będzie również latał do Walencji i na Ibizę.

W sumie w ofercie KLM znajdzie się aż szesnaście lotów dziennie z Amsterdamu do wybranych miast w Hiszpanii. W najbliższych miesiącach, w siatce połączeń holenderskiej linii pojawi się aż 9 nowych tras, w tym 7 na terenie Europy i 2 międzykontynentalne.
Nowe, codzienne połączenie Amsterdam-Alicante będzie obsługiwane od 4 lipca 2016 roku samolotem Boeing 737, zgodnie z poniższym rozkładem lotów:

niedziela-piątek
Amsterdam 09:30 – Alicante 12:10
Alicante 12:55 – Amsterdam 15:40
sobota
Amsterdam 13:50 – Alicante 16:30
Alicante 17:15 – Amsterdam 20:00

KLM otworzy tego lata w sumie 9 nowych tras. Na terenie Europy już wkrótce holenderską linią będzie można polecieć do Drezna, Inverness, Southampton, Genui, Walencji, a w szczycie sezonu również na Ibizę. Łącznie KLM z Amsterdamu będzie obsługiwał 78 kierunków europejskich. Natomiast w ofercie międzykontynentalnej pojawi się Salt Lake City w Stanach Zjednoczonych i Astana w Kazachstanie.