Kelly Clarkson matką chrzestną statku Nowegian Encore

archiwum Norwegian Cruise Line

Armator Norwegian Cruise Line ogłosił, że Kelly Clarkson, artystka i zdobywczyni nagród Grammy, zostanie matką chrzestną najnowszego statku Norwegian Encore, który zostanie pokazany światu w Miami w listopadzie tego roku.

Prezes i dyrektor wykonawczy linii, Andy Stuart, był gościem nowego programu telewizyjnego o zasięgu krajowym prowadzonego przez Clarkson, wyprodukowanego i nadawanego przez NBCUniversal, i przy tej okazji zaprosił artystkę, by dołączyła do rodziny Norwegian Cruise Line jako matka chrzestna statku Norwegian Encore.

Jako matka chrzestna Kelly Clarkson wystąpi na ceremonii chrztu, która odbędzie się w Miami w czwartek 21 listopada; tego dnia, zgodnie z dawną morską tradycją, piękny statek Norwegian Encore zostanie pobłogosławiony i oficjalnie otrzyma nazwę.

Andy Stuart, prezes i dyrektor wykonawczy, powiedział: „Wiedzieliśmy, że chcemy wybrać kogoś, kto reprezentuje nasze podstawowe wartości. Kelly daje dobry przykład swoją pasją i energią, które są widoczne zarówno w jej podejściu do rodziny i wspólnoty, jak i do muzyki oraz branży rozrywkowej.Tak się składa, że są to również nasze zainteresowania! Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaprosić ją w szeregi rodziców chrzestnych naszych statków. Z niecierpliwością czekamy na oficjalną prezentację statku Norwegian Encore w Miami, która odbędzie się już w listopadzie”.

Kelly Clarkson dodała: „Jestem zaszczycona mogąc przyjąć rolę matki chrzestnej statku Norwegian Encore. Cieszę się, że będę mogła wziąć udział w szczególnej ceremonii nadania imienia, która odbędzie się w Miami. Uważam, że bardzo ważne jest, by niezapomniane wakacje spędzać w towarzystwie najbliższych, a właśnie taką możliwość oferuje swoim gościom Norwegian Cruise Line.”

Statek Norwegian Encore przenosi dotychczasowe ekskluzywne atrakcje, które wyróżniały statki z tej floty, na całkowicie nowy poziom; na pokładzie znajdować się będzie najdłuższy morski tor wyścigowy o długości 335 m z czterema ostrymi zakrętami o promieniu do 4 m; będzie tam też największa arena do paintballa laserowego o powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych, wzbogacona elementami rzeczywistości rozszerzonej oraz nowoczesny escape room i interaktywny teatr, a wszystko to na prawie 1000 metrach kwadratowych kompleksu Galaxy Pavilion.

Ponadto, oprócz wielu znakomitych restauracji i lokali, które sprawiły, że statki klasy Breakaway Plus stały się najbardziej innowacyjne i popularne w historii całej firmy, na pokładzie Norwegian Encore po raz pierwszy znajdzie się zapewniający wyjątkowe doznania kulinarne lokal Onda, należący do włoskiej sieci Scarpetta, który zostanie otwarty we współpracy z LDV Hospitality. Wyróżniony nagrodą Tony® musical pod tytułem „Kinky Boots” będzie jedną z kluczowych atrakcji na pokładzie. Powracają też ulubione pozycje dotychczasowych gości, takie jak „The Choir of Man,” „Happy Hour Prohibition: The Musical” czy też zespół grający covery przebojów Beatlesów z The Cavern Club.

Norwegian Encore debiutuje tej jesieni. Statek oferuje tygodniowe rejsy na wschodnie Karaiby, które będą się rozpoczynać w Miami już od 24 listopada 2019 roku.

Przewidziane są też rejsy na Bermudy, do Kanady i Nowej Anglii – będą dostępne od 22 kwietnia 2020 roku i startują z Nowego Jorku. 12 grudnia 2020 r. rozpoczynają się rejsy na zachodnie Karaiby, również z Miami, zaś wiosną 2021 r. planowany jest pierwszy rejs wzdłuż wybrzeża zachodniego z Seattle na Alaskę.

www.ncl.com