Karta turystyczna Liptowa – jeszcze więcej zalet

Tej zimy turyści goszczący na słowackim Liptowie będa mogli zjorzystać z karty Liptov Region Card, która oferuje aż 46 zniżek sięgających nawet 50 proc. oraz bezpłatny przejazd ski-busami.

To już ósmy sezon funkcjonowania Liptov Region Card. Otrzymuje się ją za darmo, wystarczy wykupić noclegi w regionie Liptów.

Ján Blcháč, prezes regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Liptov, powiedział: “Same zniżki, jakie oferował początkowo Karta były atrakcyjne, ale nie motywowały turystów do powrotu do nas. Postanowiliśmy więc wprowadzić dodatkowe punkty promujące program lojalnościowy dla posiadaczy Karty. Tak więc nasi goście otrzymują zniżki w restauracjach, muzeach, na stokach, ale także zdobywają punkty i dzięki temu co tydzień uczestniczą w losowaniu atrakcyjnych nagród. W tym roku, oprócz Ski&Aqua Busu posiadacze Karty mogą korzystać z nowości – CityBusów, dowożących narciarzy do centrum miast Liptowa.”

Darina Bartkova, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Liptov, dodała: “Wraz z kartą klienci mogą dzielić się i rozpowszechnianiać informacje i zdjęcia z wakacji i bezpośrednio z niektórych atrakcji w regionie. Ustaliliśmy dwa darmowe punkty wifi do uruchamiania połączeń za pomocą karty rabatowej. Jeden jest w ZOO w Liptowskim Mikulaszu, drugi – w parku miniatur słowackich w Dolnie Janskiej.”

Od początku istnienia Karty, wydano jej ponad 270 tysięcy.

http://www.visitliptov.sk/liptov-region-card/