Już za miesiąc 22 ekspertów wystąpi na IV Forum Promocji Turystycznej

Został miesiąc do wydarzenia, które jest już na stałe wpisane w kalendarz branży turystycznej. 24 października swoimi doświadczeniami z zakresu promocji w turystyce podzieli się z uczestnikami 22 ekspertów IV Forum Promocji Turystycznej.

Redakcja portalu branży turystycznej WaszaTurystyka.pl już po raz czwarty zaprasza na Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 24 października 2018 r. w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Czwarta edycja jak zwykle będzie okazją do poszerzenia swojej wiedzy, zapoznania się z dobrymi praktykami, podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat problemów związanych z promocją turystyczną. Czwarta już edycja forum obfitować będzie w nowe tematy, poznamy nowych ekspertów i nowe punkty widzenia.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli branży turystycznej: biura podróży, hotelarzy, firmy transportowe, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, a także organizacje turystyczne, samorządy, przedstawicieli świata nauki i wszystkich zainteresowanych promocją turystyki oraz jej rozwojem.

Wśród ekspertów IV Forum Promocji Turystycznej znaleźli się: Maciej Acedański, prezes zarządu Polonusa, Grzegorz Bosowski, prezes zarządu i główny właściciel Fly.pl, Grzegorz Chmielewski, właściciel Biura Podróży Poltours Gliwic, Wiesław Czerniec, prezes Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej “Gospodarstwa Gościnne”, Piotr Dwurnik, dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym “Łysogóry”, Elżbieta Dziasek z krakowskiego oddziału Centrum Doradztwa Rolniczego, Monika Hiszpańska, właścicielka Biur Agencyjnych Vivago.pl i wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, Jacek Kowalczyk, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Daniel Lisak, dyrektor biura Krynickiej Organizacji Turystycznej w Krynicy Zdroju, Łukasz Łyczkowski, adwokat specjalizujący się w sprawach z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii, Marek Migdal, prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Sebastian Nasiłowski, właściciel Biura Podróży i firmy transportowej Tourist Polska, Paweł Niewiadomski, właściciel biura podróży Holiday Tours, Katarzyna Orzechowska, główny specjalista w Wydziale Promocji Kształcenia Rolniczego, Przedsiębiorczości i Rynku Pracy w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jan Rzeszotarski, dyrektor Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Wiola Samborska, dyrektorka Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, Bożena Srebro, prezes Sądeckiej Organizacji Turystycznej, Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Elżbieta Szumska, założycielka i właścicielka Kopalni Złota w Złotym Stoku, Bartłomiej Walas, dziekan wydziału Turystyki i Rekreacji w WSTiE w Suchej Beskidzkiej, Piotr Wiktorko, właściciel biura Polan Travel, Agnieszka Zyzało, prezes Podlaskiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki.

Partnerami wydarzenia są: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Cypryjska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Miasto Wrocław i Polonus.

IV Forum Promocji Turystycznej zostało objęte patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, Polskiej Izby Turystyki, Instytutu Administracji. Patronem medialnym jest Agencja Informacyjna.

Po zakończeniu dyskusji i prelekcji zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursu filmowego „Kadry z Polski”. Nadal można zgłaszać swoje filmy!

Można też jeszcze zgłaszać uczestnictwo na forum. Formularz rejestracji, program i inne informacje znajdują się TUTAJ.