Jedenasty Radisson w Polsce – Park Inn by Radisson w Poznaniu

archiwum Radisson Group

Park Inn by Radisson ogłasza otwarcie 166-pokojowego hotelu w Poznaniu. Dzięki temu polskie portfolio grupy powiększa się do 16 hoteli i ponad 3 500 pokoi, które już są oddane do dyspozycji gości lub pozostają w trakcie budowy.

Międzynarodowe marki Radisson Hotel Group są reprezentowane w niemal wszystkich kluczowych miastach Polski – w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Świnoujściu, a teraz także w Poznaniu.

Yilmaz Yildirimlar, Area Senior Vice President, Central & Southern Europe, Radisson Hotel Group, powiedział: „Jesteśmy szczęśliwi mogąc dodać nowy Park Inn by Radisson w Poznaniu do naszego portfolio hoteli w Polsce, gdzie rozpoznawalność naszej marki i liczba obiektów rośnie bardzo szybko. Poznań należy do grupy kluczowych miast w naszej strategii rozwoju w regionie. Zaprojektowaliśmy Park Inn by Radisson w Poznaniu, by stał się idealnym miejscem noclegowym dla osób, pragnących zwiedzić to jedno z największych, najstarszych i najlepiej prosperujących miast, które jednocześnie zyskuje bardzo na znaczeniu gospodarczym.”

Hanan Mor, prezes Hanan Mor Group, właściciel nieruchomości, dodał: “Nasza współpraca z Radisson Hotel Group to wielki zaszczyt i podkreślenie podstawowych wartości, którymi się kierujemy: profesjonalizmu, wyjątkowej orientacji na jakość świadczonych usług i stawiania potrzeb klientów na pierwszym miejscu. Jestem dumny, że możemy współtworzyć ten ekskluzywny nowy hotel w Poznaniu wraz z jedną z wiodących grup hotelowych na świecie. Bardzo dziękuję Radisson Hotel Group za wyjątkowe wsparcie i współpracę.”

Park Inn by Radisson w Poznaniu oferuje 166 pokoi (każdy wyposażony w darmowy, bezprzewodowy Internet o dużej przepustowości), całodzienną restaurację i bar w lobby, miejsca parkingowe i w pełni wyposażoną siłownię.

Pięć nowoczesnych sal konferencyjnych oferują elastyczność dla małych spotkań biznesowych lub większych wydarzeń, maksymalnie do 70 osób.

Hotel Park Inn by Radisson położony jest w samym sercu Poznania, w sąsiedztwie ulicy Garbary, w pobliżu Starego Miasta. Pobliski renesansowy ratusz, urocze boczne uliczki, zabytkowy rynek i inne atrakcje tworzą wyjątkową atmosferę dla gości, którzy od razu po wyjściu z hotelu, mogą rozpocząć zwiedzanie tego pięknego miasta. Hotel jest łatwo dostępny dla osób podróżujących samochodem, środkami transportu publicznego i pieszo. Lotnisko Ławica znajduje się zaledwie 7 km od hotelu.

Roman Riedel, General Manager hotelu Park Inn by Radisson w Poznaniu, powiedział: “Poznań jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i biznesowym oraz posiada silne dziedzictwo akademickie. Nasz zespół z niecierpliwością czeka, by powitać wszystkich naszych nowych gości i dołożyć wszelkich starań, by ich pobyt był wyjątkowy.”