Jakub Koput menadżerem regionalnym w Wakacje.pl

Jakub Koput/fot. facebook

Jakub Koput, ostatnio pracujący w biurze Exim Tours, dołączył do departamentu sprzedaży i sieci stacjonarnej Wakacje.pl, obejmując stanowisko managera regionalnego.

Działem Sprzedaży i Rozwoju Sieci kieruje Wioletta Zarzycka, zaś Koput będzie odpowiedzialny za zarządzanie siecią franczyzową dwóch marek multiagenta: Wakacje.pl i Wakacyjnego Świata w regionie południowo-zachodnim.

W zakres jego obowiązków wejdzie nie tylko rozwój sieci i realizacja planów sprzedażowych spółki w tej części Polski, ale też dbanie o pozytywne relacje z franczyzobiorcami, prowadzenie szkoleń i wsparcie agentów w planowaniu lokalnych działań marketingowych.

Jakub Koput ukończył studia magisterskie na kierunku geografia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z branżą turystyczną jest związany od blisko 16 lat, od początku specjalizując się we współpracy z siecią agencyjną oraz w prowadzeniu szkoleń produktowych.

Swoją karierę zawodową rozpoczynał w firmie Triada S.A. na stanowisku regionalnego kierownika sprzedaży. Zajmował się też rozwojem sieci agencyjnej touroperatorów GTI Travel Poland, Prima Holiday i Neckermann Polska. Do Wakacje.pl dołączył po ponad 4-letniej współpracy z Exim S.A., gdzie odpowiadał za rozszerzenie sieci agencyjnej i współpracę z biurami agencyjnymi na terenie Polski zachodniej.