Jacek Sikorski – dyrektor hotelu Golden Tulip Warsaw Airport

materiały prasowe

Jacek Sikorski, dotychczasowy dyrektor sprzedaży warszawskiego kompleksu hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe, 1 lipca objął stanowisko dyrektora hotelu Golden Tulip Warsaw Airport, którego otwarcie już wkrótce.

Z hotelarstwem związany jest od ponad 10 lat. Posiada bogate doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta indywidualnego i korporacyjnego. Od 2016 roku zdobywał je w Louvre Hotels Group, a wcześniej pracując dla hoteli: System Premium Poznań, Sheraton Poznań Hotel, Hotel Atut oraz dla World Trade Center Poznań. Wielokrotnie sam, jak i wraz z zarządzanym przez siebie zespołem osiągał wysokie wyniki sprzedażowe, przekraczające założenia budżetowe, a w sieci Starwood otrzymał za to wyróżnienie w regionie EMEA.

Aktywnie uczestniczył w procesie związanym z otwarciem nowego hotelu Sheraton w Poznaniu, teraz otwiera hotel Golden Tulip Warsaw Airport. Jacek Sikorski jest absolwentem Wydziału Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Posiada certyfikat Six Sigma Green Belt oraz wieloletnią praktykę w zarządzaniu projektami w oparciu o tę metodę.

Jacek Sikorski powiedział: „Nominacja na stanowisko dyrektora hotelu Golden Tulip Warsaw Airport to dla mnie wyróżnienie i duża radość. Pozwala mi nie tylko kontynuować pracę w branży hotelarskiej, która jest moją pasją, ale i rozwijać się w nowych obszarach.”