IX Forum Promocji Turystycznej w Hydropolis we Wrocławiu już za 3 miesiące

Cztery debaty, pojedynki ekspertów, prezentacje, ponad 35 ekspertów z kraju i zagranicy – równo za 90 dni, 15 września we wrocławskim Hydropolis odbędzie się IX Forum Promocji Turystycznej organizowane przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Rozwój sytuacji w branży turystycznej jest w ostatnich dwóch latach niezwykle dynamiczny. Wiele programów promocyjnych straciło na aktualności, strategie uległy przewartościowaniu. Tegoroczne lato jest drugim z rzędu, w którym cała branża działa z dużym marginesem niepewności co do najbliższej jesieni i zimy.

Podczas IX Forum Promocji Turystycznej poruszymy problemy ważkie dla promocji turystycznej, ale i w ogóle dla wielu sektorów. Program podzieliliśmy na trzy sesje i suplement. Program i lista ekspertów jest dopracowywana, ale zarys już możemy po raz pierwszy przedstawić.

W I sesji “Stare i nowe media a promocja turystyki” porozmawiamy między innymi o wadze study tourów i fam tripów w promocji a także o wirtualnej rzeczywistości w promocji turystycznej.

Sesję II zatytułowaliśmy “Współpraca przy promocji turystycznej”. Jednym z punktów tej sesji będzie debata o współpracy promocyjnej Czech, NIemiec i Polski. Innym – dyskusja o współpracy gmin i miasteczek przy budowie nowego szlaku turystyki wodnej.

W sesji III “Ogniwa promocji turystycznej – jak je połączyć” nasi eksperci pochylą się nad promowaniem turystyki (w tym turystyki zrównoważonej) wśród dzieci i młodzieży. Podsumujemy również główną cześć sezonu letniego w debacie pod roboczym tytułem “Czy w tym roku trzeba było się promować?”

Bardzo ważnym suplementem programu będzie debata “Rola kobiet (za mała) w turystyce”.

Oczywiście, ważny będzie sam fakt spotkania ludzi z szeroko rozumianej branży turystycznej. Jesteśmy pewnie, że po raz kolejny Forum Promocji Turystycznej będzie okazją nie tylko do wysłuchania mądrych reprezentantów branży, ale i do kuluarowych rozmów.

Rejestracja na Forum ruszy jeszcze w tym tygodniu. Na razie warto zapisać datę i miejsce: 15 września Hydropolis, Wrocław/