Iwona Nasiłowska odchodzi z PIT, jej następczynią – Wiesława Przybylska

archiwum Iwony Nasiłowskiej

Iwona Nasiłowska, dyrektor biura wykonawczego Polskiej Izby Turystyki kończy za miesiąc pracę w biurze. Od 15 sierpnia jej stanowisko obejmie Wiesława Przybylska, wcześniej dyrektor ds. marketingu w biurze Sun&Fun Holidays.

Nasiłowska została dyrektorem biura wykonawczego PIT 1 listopada 2016 roku zastępując Beatę Antos (czytaj TUTAJ).

Wcześniej od wiosny pracowała w biurze wykonawczymi jednocześnie była kierownikiem Biura Oddziału Mazowieckiego PIT.

Przedtem pracowała m.in. w Active Plus, Connect Capital, TK Telekom. Jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Iwona Nasiłowska formalnie kończy pracę ostatnigo dnia sierpnia, ale w związku z tym, że odbiera zaległy urlop, praktycznie zakończy pracę ostatniego dnia lipca. Od sierpnia rozpocznie pracę w firmie nie związanej bezpośrednio z turystyką, obejmie stanowisko w dziale finansów i controllingu.

Ewa Kubaczyk rzecznik prasowy PIT, napisała: “Bardzo serdecznie dziękujemy jej za zaangażowanie, wkład pracy oraz profesjonalizm i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym.Bardzo serdecznie dziękujemy jej za zaangażowanie, wkład pracy oraz profesjonalizm i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym.
Niezależnie, Prezydium PIT rozważa korektę struktury organizacyjnej Biura Wykonawczego oraz powiększenie jego zespołu ze względu na coraz większy zakres zadań, obowiązków i problemów podejmowanych przez Polską Izbę Turystyki.”