Iwona Białobrzycka od jutra szefową londyńskiego ZOPOT-u

materiały prasowe

Iwona Białobrzycka, do niedawna, zastępca dyrektora generalnego w Amadeus Polska, po wygraniu konkursu na stanowisko dyrektora Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie rozpocznie od jutra urzędowanie.

Iwona Białobrzycka, zastępca dyrektora generalnego w Amadeus Polska, przyznaje, że praca w branży nowych technologii wiąże się z ciągłymi zmianami. Posiada długoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i prowadzenia działań biznesowych w branży turystycznej.

Karierę zawodową rozpoczęła wiele lat temu w dziale umów i negocjacji w Polskich Liniach Lotniczych LOT, gdzie uczestniczyła w wielu projektach w różnych departamentach firmy – począwszy od odpowiedzialnego za umowy i negocjacje, a skończywszy na nowo utworzonym wówczas dziale ds. systemu dystrybucji. Z PLL LOT trafiła do polskiego oddziału firmy Amadeus It Group, gdzie obecnie pełni funkcję zastępcy dyrektora generalnego.

Inspiracją w jej codziennym życiu i wyborach, jakie jej towarzyszą stanowią słowa irlandzkiego pisarza i dramaturga Georga Bernarda Shawa. „Niektórzy ludzie widzą rzeczy takimi, jakimi są i pytają: dlaczego? Mnie marzą się rzeczy, których nigdy nie było, i pytam: dlaczego nie?”.

W pełni też podpisuj się pod słowami Margaret Thatcher – „Jeśli chcesz, by coś zostało powiedziane – powierz to mężczyźnie. Jeśli chcesz by zostało zrobione – powierz to kobiecie”

Imponują jej ludzie, którzy patrzą na biznes w sposób wizjonerski i umieją podejmować szybkie decyzje w ważnych sprawach. Zmieniający się świat – przedmiot narzekań lubiących wolny rytm – dla niej jest źródłem dobrych emocji.

Nowi dyrektorzy w Nowym Jorku, Pekinie, Tokio rozpoczną pracę w listopadzie. Na rozstrzygnięcie czeka konkurs (drugi) na stnowisko dyrektora w Rzymie oraz sytuacja w Berlinie.