Igrzyska Europejskie organizowane w 2023 roku w Małopolsce pomogą przyciągnąć turystów z Europy [PODCAST #29]

igrzyska europejskie polska organizacja turystyczna

III Igrzyska Europejskie, które będą organizowane na przełomie czerwca i lipca 2023 roku w Małopolsce i na Śląsku, pomogą wypromować Polskę wśród turystów z Europy. Naszym celem jest ściągnięcie turystów zagranicznych przed wydarzeniem, w trakcie oraz po nim – mówi Rafał Szlachta, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Polska ma dużo większy potencjał turystyczny i gospodarczy od poprzednich organizatorów Igrzysk Europejskich. Turystom łatwiej tutaj dotrzeć, mamy lepsza infrastrukturę turystyczną i wiele nieznanych jeszcze atrakcji. Na Igrzyskach Europejskich skorzysta promocyjnie nie tylko Kraków, ale cały region a także Polska. POT będzie promował wydarzenie w Polsce, ale nie będzie to działanie jednorazowe – chcemy przy okazji Igrzyska promować Polskę przed nimi, w trakcie, jak i po nich.

Będziemy prowadzić promocję w Czechach i na Słowacji oraz w Izraelu, bo widzimy wielki potencjał w tych rynkach – mówi podczas podcastu portalu WaszaTurystyka.pl, Rafał szlachta, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast