Hotele PHH zapraszają na konferencje hybrydowe do studiów online

Studio w hotelu Regent/fot. archiwum PHH

Hotele należące do grupy PHH połączyły siły i wspólnie z liderami wśród organizatorów kongresowych zaprojektowali w pełni wyposażone studia online. Trzy wysokiej klasy hotele: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Regent Warsaw Hotel oraz Courtyard by Marriott Warsaw Airport świadczą pełną gamę usług konferencyjnych, dostosowanych do pandemicznej rzeczywistości.

W każdym z wymienionych hoteli jest możliwość przygotowania multimedialnego studio, z którego mogą być transmitowane e-konferencje, kongresy, szkolenia. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej techniki scenicznej dostępnej w każdym z hoteli a także rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmy świadczące usługi audio-video przed organizatorami z branży MICE otwierają się zupełnie nowe możliwości.

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, powiedziała: „Obserwujemy wnikliwie branżę wydarzeń i spodziewamy się, że nawet po zakończeniu pandemii, spotkania i konferencje już nigdy nie będą takie jak przed jej wybuchem. Dlatego, łączymy to, co najlepsze w naszych hotelach z bezpieczeństwem i nowoczesną technologią, by umożliwić uczestnikom interakcję i udział w spotkaniach i konferencjach w nowej rzeczywistości.”

Hotele oferują również swoją przestrzeń do nagrań filmów, teledysków, wywiadów, podcastów, szkoleń online. Każdy z nich posiada zróżnicowane, eleganckie wnętrza, które mogą być tłem wielu wydarzeń.

Wszystkie trzy obiekty posiadają nowoczesne możliwości techniczne, multimedialne ekrany, najnowocześniejszy system audio-video, rzutniki z panoramicznymi ekranami, system sterowania oświetleniem, szeroki wybór designerskich mebli i akcesoriów, możliwości przeprowadzenia tłumaczenia symultanicznego, catering dla ekipy realizatorskiej, możliwość współpracy z doświadczonymi firmami produkcyjnymi oraz posiada bogate doświadczenie w realizacji e-eventów, streamingów, planów filmowych.

PHH wyróżniony w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu