Hotele PHH ponownie najlepiej ocenione przez gości sieci Marriott

Dwa hotele należące do Grupy PHH, zlokalizowane przy Lotnisku Chopina – Renaissance i Courtyard uzyskały najlepszy wynik współczynnika polecenia hotelu Intent To Recommend. Tym samym zajęły pierwsze miejsce wśród swoich marek wszystkich hoteli sieci Marriott International w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) za trzy kwartały 2022 r.

“Uzyskany przez nasze dwa nasze hotele – Renaissance i Courtyard wynik ponad 80 proc. współczynnika polecenia hotelu ITR (Intent To Recommend) na podstawie kilku tysięcy ankiet z opiniami gości to wielkie wyróżnienie dla naszych pracowników i docenienie naszej codziennej pracy. Nasze przylotniskowe hotele Grupy PHH otrzymały te wyróżnienia spośród prawie setki hoteli franczyzowych marek Renaissance oraz Courtyard w państwach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA). Zdobycie pierwszego miejsca za trzy kwartały 2022 r. jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych wysiłków, aby zapewnić jeszcze wyższy standard usług dla naszych gości” – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Renaissance Warsaw Airport Hotel to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z portem lotniczym i także pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do największej sieci hotelarskiej na świecie – Marriott International. Dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się  do polskiego modernizmu. Jako jedyny w okolicy lotniska, ma w swojej ofercie basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA.

Goście hotelu mogą również skorzystać  z Club Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną  i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska. W hotelu znajduje się nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta – dziewięć sal konferencyjnych, a także Sala Balowa o powierzchni 400 metrów kwadratowych.

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport to pierwszy hotel tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 mkw. W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk w Polsce.

Rokrocznie z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. był doceniamy przez gości hotelowych co uplasowało go w czołówce najlepszych hoteli tej marki na świecie.

Grupa PHH po raz kolejny niesie pomoc dla Ukrainy