Hotele Louvre – nowy dyrektor sprzedaży Kompleksu Warszawskiego

fot. M. Drężek

Mateusz Lewandowski 1 lipca objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży warszawskiego kompleksu hotelowego Louvre Hotels, w skład którego wchodzą hotele Premiere Classe, Campanile i Golden Tulip Warsaw Centre.

Mateusz z branżą hotelarską związany jest od 2010 roku. Do grupy Louvre dołączył 2 lata później, rozpoczynając pracę w dziale recepcji hotelu Premiere Classe w Warszawie, skąd w 2014 r. przeniósł się do działu rezerwacji. Po roku dołączył do działu sprzedaży i przez 2 kolejne lata jego zadaniem było pozyskiwanie i rozwój klienta korporacyjnego warszawskich hoteli LHG. W 2017 r. Mateuszowi Lewandowskiemu powierzono posadę Key Account Managera. Do głównych zadań na tym stanowisku należała rozbudowa i utrzymanie portfolio kluczowych klientów LHG we wszystkich należących do sieci hotelach w Polsce. Po kolejnych dwóch latach Mateusz objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży warszawskiego kompleksu LHG, przemierzając tym samym ściężkę „z recepcji do gabinetu dyrektora”.

Mateusz Lewandowski ukończył studia licencjackie i magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja, odpowiednio na Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji – specjalizacja Zarządzanie w Hotelarstwie i Gastronomii.

Mateusz Lewandowski, powiedział: „Louvre Hotels Group obdarzyła mnie ogromnym zaufaniem, powierzając mi stanowisko Dyrektora Sprzedaży, w związku z czym do nadchodzących wyzwań podchodzę z pokorą i entuzjazmem. Największym wyzwaniem na nowym stanowisku będzie rozwój kompetencji miękkich oraz implementacja i realizacja strategii sprzedaży.”