Hotel Warszawa Spa & Resort ma 4 gwiazdki

archiwum Hotelu Warszawa SPA & Resort

Hotel Warszawa SPA & Resort otrzymał pozytywną decyzję o zmianie kategoryzacji i stał się pierwszym hotelem czterogwiazdkowym w Augustowie.

Odnowiona przestrzeń zyskała nowoczesny wystrój nawiązujący do otaczającej natury. Pokoje zyskały klimatyzację dzięki czemu komfort pobytu szczególnie latem jest jeszcze większy. Modernizacji poddane zostały m.in. sale konferencyjne, bar, przestrzeń ogólnodostępna, zamontowana została dodatkowa winda oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Przed gospodarzami kolejne wyzwanie – rozpoczęli budowę basenu i rewitalizację strefy SPA.

Planowane zakończenie prac to lato 2020. Trwa również modernizacja tarasu, który docelowo zostanie zabudowany i będzie doskonałym miejscem na organizację eventów z widokiem na jezioro.

Hotel Warszawa SPA & Resort znajduje się w Augustowie, nad brzegiem jeziora Necko, na skraju Puszczy Augustowskiej. Swą zaskakującą nazwę zawdzięcza legendarnej polskiej marce samochodu Warszawa, produkowanej przez FSO pierwszego właściciela obiektu.

Tradycyjna podlaska gościnność z wyśmienitymi smakami restauracji, profesjonalna i przyjazna obsługa, a także wyjątkowa atmosfera sprawia, że motto hotelu „Przyjedź jako gość – wyjedź jako przyjaciel” w pełni oddaje jego specyfikę.