Hotel Szczawnica Park dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

fot. materiały prasowe

Hotel Szczawnica Park to obiekt z 110 pokojami i apartamentami, zaprojektowany tak, aby łączyć nowoczesny design, komfort i wyjątkowy charakter regionu. Hotel jest częścią kompleksu, w którego skład wchodzą jeszcze dwa obiekty: nowo otwarte apartamenty premium Szczawnica Park Residence oraz nowoczesne i komfortowe apartamenty Willa Park. 

Cieszący się uznaniem gości resort, w swoim założeniu koncentruje się na odpoczynku w bliskości natury, tworzeniu atmosfery slow life, poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację. Wszystko to w klimacie wyjątkowego uzdrowiska, w samym centrum Szczawnicy.

Mikroklimat Spa & Wellness to strefa odprężenia. Znajdują się w niej baseny, sauny oraz jacuzzi, a o przywrócenie równowagi ciała i umysłu dba zespół wykwalifikowanych masażystów i masażystek. Do zabiegów kosmetycznych, masażów i rytuałów wykorzystywane są luksusowe, organiczne i wegańskie kosmetyki.

To co zdrowe i lokalne – to motto szefów kuchni hotelowej restauracji Kwiat Paproci, serwującej dania fine dining. Restauracja została uhonorowanej wpisem do Żółtego Przewodnika Gault & Millau Polska 2020 – przewodnika, który tworzy kulinarną mapę najlepszych restauracji.

“Nasz kraj ma duże tradycje hotelarskie, a przed wszystkim słynną na cały świat polską gościnność, którą Hotel Szczawnica Park Resort & Spa chce kultywować. Chcemy oferować gościom najwyższy standard usług i promować piękny i unikalny zakątek Polski jakim są Pieniny, a w szczególności Szczawnica. To wszystko jest spójne z założeniami statusowymi Polskich Hoteli Niezależnych, dlatego miło nam dołączyć do Fundacji. Hotel Szczawnica Park Resort & Spa uzupełni mapę hoteli o istotny i piękny region, jakim są Pieniny i Przełom Dunajca, podnosząc tym samym atrakcyjność oferty dla lojalnej grupy gości Polskich Hoteli Niezależnych” – mówi Renata Gorecka, prezes zarządu Hotelu Szczawnica Park.

“W imieniu wszystkich Hoteli naszej Grupy, serdecznie witamy właścicieli i załogę hotelu Szczawnica Park w gronie Polskich Hoteli Niezależnych. Nie ukrywam, iż ogromnie cieszymy się, że do naszej hotelarskiej rodziny dołączył obiekt prowadzony z tak ogromną, hotelarską pasją, w którym każdy może poczuć się wyjątkowym gościem, otoczonym nie tylko niezwykłymi walorami miejsca, ale również ponadprzeciętną opieką załogi podczas całego pobytu. Nie bez znaczenia jest dla nas także rozwój o kolejną, piękną lokalizację turystyczną w Polsce. Na hotelarskiej mapie PHN pojawiła się niepowtarzalna Szczawnica, w której, jak mówią właściciele hotelu, fenomenalni hotelarze i już przyjaciele PHN: zawsze świeci słońce” – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.

“Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy do hotelu Szczawnica Park polskiego, rodzimego obiektu, w którym na pewno poczują państwo nietuzinkowy klimat i ducha regionu, a jego idea przewodnia: równowaga i wyciszenie, będzie gwarancją udanego wypoczynku” – dodaje.

PHN i PHH podpisały umowę z Pekao S.A. na zrefinansowanie zakupu hotelu Regent