Hotel Stary Tartak dołączył do Polskich Hoteli Niezależnych

fot. archiwum Hotelu Stary Tartak

Hotel Stary Tartak, położony nad jeziorem Jeziorak dołączył do Grupy Polskich Hoteli Niezależnych skupiających rodzime i różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

Dorota Stadnicka, właścicielka Hotelu Stary Tartak, powiedziała: „Zdecydowałam się na współpracę z Polskimi Hotelami Niezależnymi, ponieważ jest to zrzeszenie hoteli niezależnych. Podoba mi się plan działania oraz promocji proponowanych przez PHN. Możliwość rozmowy z ludźmi z branży na temat rozwiązywania problemów hotelarskich jest dla mnie bardzo ważna. Działania w Grupie są zawsze korzystne dla obu stron.”

Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne, podkreśliła: „W dzisiejszych czasach, kiedy hotelarze w Polsce raz po raz zmagają się z licznymi przeciwnościami losu i borykają z wieloma problemami, możliwość współdziałania w Grupie nabiera coraz większego znaczenia. Dla nas każdy kolejny Hotel, który decyduje się na współprace z PHN, to na pewno ogromna wartość, ale i poczucie, że należy tworzyć platformę do bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń, kreować i wdrażać nowe pomysły na prowadzenie działalności hotelarskiej w każdej lokalizacji, iść do przodu z Grupą Ludzi, dla których hotelarstwo to nie tylko biznes, ale i pasja. Dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Właścicielką oraz cała Załogą Hotelu Stary Tartak.

To dla nas zaszczyt oraz pewność, że zarówno nasza Grupa jak i Goście PHN zyskaliśmy obiekt, w którym gościnność to nie tylko słowo, a hotelarstwo znaczy więcej niż tylko profesja.

Zmiany w zarządzie Fundacji Polskie Hotele Niezależne