Hotel ibis Styles Warszawa West już otwarty

archwum ibis Styles Warszawa West

Nowo otwarty hotel ibis Styles Warszawa West oferuje gościom 100 pokoi oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak bar z kręgielnią czy SPA. Położenie obiektu w pobliżu tunelu aerodynamicznego stało się inspiracją do tego, aby jego wnętrza nawiązywały do… pobytu w przestworzach.

Motyw unoszenia się w powietrzu stwarza atmosferę wolności i swobody, gwarantując gościom lekki i beztroski wypoczynek. Dodatkowo, w ramach trwającej oferty specjalnej, członkowie programu lojalnościowego Le Club Accor otrzymają punkty x 4, jeśli zdecydują się na pobyt w hotelu ibis Styles Warszawa West w terminie do 23 czerwca 2019, a rezerwacji dokonają do 6 maja 2019.

Inspiracją do nadania obiektowi motywu związanego z przestworzami było bliskie sąsiedztwo tunelu aerodynamicznego.

Temat przewodni znajduje swoje odzwierciedlenie w hotelowych pokojach, w których dekoracje ścienne i kolorystyka przywodzą na myśl, charakterystyczne dla powietrznych przygód, połączenie adrenaliny i beztroski.

W 100 dostępnych pokojach, powietrzne inspiracje zostały wyrażone poprzez kolorystykę – wykorzystanie szarości, bieli i błękitu daje poczucie przestrzeni i spokoju. Paletę użytych barw uzupełniają żółte, pomarańczowe i fioletowe akcenty, kojarzące się z radością i beztroską. Nad wezgłowiem łóżek znajdują się fototapety, przedstawiające nurkowanie w przestworzach. Całość dopełniają kolorowe krzesła i pufy oraz wykładzina w geometryczne wzory.